Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 334
3277391
31365
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Madarassy Walter (1909-1994) 1973. "Budapest 1873-1973 " egyoldalas, öntött bronz plakett dísztokban (78x101mm) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3396582
31366
522
Numismatics
Mladonyiczky Béla (1936-1995) 1969. "Kőrös-Menti Kulturális Hetek " egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511371
31367
522
Numismatics
Nagy István János (1938-) 1982. "25 éves a Velencei Tavi Intéző Bizottság - 1957" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3507964
31368
522
30000
Numismatics
Nagy József (1931-2002) 1977. "A. Schweitzer 1875-1965 / Schweitzer Albert Otthon - Budapest " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~81mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3465591
31369
522
Numismatics
Nagy Lajos (1949-) 1986. "MÉE Szabolcs-Szatmár Megyei Szervezete / Bajcsy-Zsilinszky Endre 1886-1986 " ezüstpatinázott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH3 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3425933
31370
522
Numismatics
Nagy Lajos (1949-) 1987. "V. Ferdinánd - MÉE Szabolcs-Szatmár megyei Szervezete / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH9 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507523
31371
522
Numismatics
Pásztor János (1881-1945) 1912. "DR. GENERSICH ANTALNAK HÁLÁS TANÍTVÁNYAI 1912 " bronz, vert, egyoldalas plakett (44x60mm) T:AU,XF patina Hungary 1912. "For Dr. Antal Genersich from his thankful students" bronze, struck, one-sided plaque. Sign: János Pásztor (44x60mm) C:AU,XF patina HP 3785 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3378714
31372
522
Numismatics
Rácz Edit (1936-) 1972. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom " egyoldalas bronz emlékplakett, eredeti "FKBT " (Fővárosi Közlekedésbiztonsági Tanács) dísztokban (94mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3504131
31373
522
Numismatics
Rácz Edit (1936-) ~1970-1980. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom " ezüstözött bronz emlékérem, eredeti tokban (94mm) T:XF kopott ezüstözés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3485767
31374
522
Numismatics
Radnitzky, Carl (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" kétoldalas bronz emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA " Szign.: Carl Radnitzky (50mm) T:F,VG több ph., átfúrás Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" double-sided bronze medallion. Sign.: Carl Radnitzky (50mm) C:F,VG lot of edge errors, drilled hole {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3378855
31375
522
Numismatics
Rajki László (1939-) 1979. "Darvas Irodalmi Emlékház - Orosháza " kétoldalas bronz emlékplakett (78,5mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3378706
31376
522
Numismatics
Renner Kálmán (1927-1994) 1972. "Győr-Sopron Vas-Zala megye / Nyugat-Dunántúl Intéző Bizottság " kétoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house