Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 334

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül" vert bronz díjérem (65mm) T:AU patina / Hungary 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Boros S.-nek, Budapest - Az érdem jeléül (National Exposition at Budapest in 1885 / For S. Boros from Budapest - As the Sign of Merit)" strucked bronze commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (65mm) C:AU patina
31377.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
31378.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / '... Én is a növendékük voltam...' 1810-1816" jelzett Ag emlékérem (70,08g/0.835/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31379.

Available for bidding
34 000 HUF
92,14
106,25
Minimum bid:
34 000 HUF
34 000 40 000 46 000
Solymári Valkó László (1909-1984) 1966. "Az Invalidus ház alapkőletételének 250 éves évfordulójára - Budapest Városi Tanács Épülete 1716-1966 / Buda XIV. szd. - Pest XV. szd. - Budapest 1965" kétoldalas, öntött bronz plakett (90mm) T:AU,XF patina
31380.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Strobl Alajos (1856-1926) 1905. "Hauszmann Alajos - műépítész, tanár" ezüstözött bronz emlékérem (79mm) T:XF ph., kopott ezüstözés Hungary 1905. "Hauszmann Alajos" silver plated bronze commemorative medal. Sign: Alajos Strobl (79mm) C:XF edge error, worn silver plating HP 4911.
31381.

Strobl Alajos (1856-1926) 1905. "Hauszmann Alajos - műépítész, tanár" ezüstözött bronz emlékérem (79mm) T:XF ph., kopott ezüstözés
Hungary 1905. "Hauszmann Alajos" silver plated bronze commemorative medal. Sign: Alajos Strobl (79mm) C:XF edge error, worn silver plating
HP 4911.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ZE4
31382.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "A szláv írásbeliség megteremtői Pannóniai tevékenységének emlékére / 15 éves a magyar éremgyűjtők Zala megyei csoportja,1985. Zalaegerszeg - Zala vár" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo ZE4

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Budapest 1935" egyoldalas, mázas gipsz plakett (198mm) T:AU,XF kis lepattanások
31383.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Sződy Szilárd (1878-1939) 1935. "Oberle József Gim. Igazgató" nagyméretű mázas gipsz plakett (260x252mm) T:AU lepattanásokkal
31384.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Szunyogh László (1956-) 1992. "Habsburg Ottó 80 éves / Páneurópa Unió Tata" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31385.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Takács Erzsébet? (1928-1999) 1975 k. "Építők Vadrózsák Tánckara 25 éves" bronz emlékplakett (85mm) T:XF
31386.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Tóth Gyula (1893-1970) 1914. Hátrafelé nyilazó lovas, öntött, ovális, jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán ragasztott újságpapírral (br.22,72g/58x47mm) T:XF patina HP 6225
31387.

Tóth Gyula (1893-1970) 1914. Hátrafelé nyilazó lovas, öntött, ovális, jelzetlen Ag emlékérem, hátoldalán ragasztott újságpapírral (br.22,72g/58x47mm) T:XF patina
HP 6225

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Bleszl Ferencz - 40 éves szolgálati jubileuma alkalmából / 1916. június 1-én az Esztergomi Takarékpénztár Tisztviselői" öntött, ezüstözött bronz emlékérem (73mm) T:AU,XF HP 6243
31388.

Tóth Gyula (1893-1970) 1917. "Bleszl Ferencz - 40 éves szolgálati jubileuma alkalmából / 1916. június 1-én az Esztergomi Takarékpénztár Tisztviselői" öntött, ezüstözött bronz emlékérem (73mm) T:AU,XF
HP 6243

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events