https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 334

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka
1
31353.

Lapis András (1942-) DN "Bizánci stílusú avar kori aranyozott ezüst övveret " kétoldalas bronz emlékplakett díszlapon (45mm) T:AU, kis ragasztónyom, tollal írt firka

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
1
31354.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "Győr Kultúrájáért Alapítvány 1992" bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lebó Ferenc (1960- ) 1996. "Győr város jubileumi érme - 1271 V. István - 1743. Mária Terézia / Győr Megyei Jogú Város Közgyűlése 1996" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:AU
1
31355.

Lebó Ferenc (1960- ) 1996. "Győr város jubileumi érme - 1271 V. István - 1743. Mária Terézia / Győr Megyei Jogú Város Közgyűlése 1996" kétoldalas bronz emlékérem, dísztokban (42,5mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Commodus" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:UNC Hungary 1989. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Commodus" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Márta Lesenyei (29mm) C:UNC Adamo SH10
1
31356.

Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Caesar Commodus" kétoldalas bronz emlékérem (29mm) T:UNC Hungary 1989. "Association of Hungarian Medal Collectors, Szombathely Contingent - Caesar Commodus" two-sided bronze commemorative medallion, designed by Márta Lesenyei (29mm) C:UNC Adamo SH10

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Ligeti Erika (1934-2004) / C. Lesot DN "Francois Boucher" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU,XF
1
31357.

Ligeti Erika (1934-2004) / C. Lesot DN "Francois Boucher" kétoldalas bronz emlékérem (68mm) T:AU,XF

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "425 éves a debreceni nyomdászat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) T:AU
1
31358.

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "425 éves a debreceni nyomdászat" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (65mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ajka közművelődéséért" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (88mm) T:AU
1
31359.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ajka közművelődéséért" kétoldalas, öntött bronz plakett, dísztokban (88mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
2
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Földes Ferenc-díj Budapest" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (sötét színváltozat), dísztokban (87mm) T:AU
1
31360.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Földes Ferenc-díj Budapest" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (sötét színváltozat), dísztokban (87mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Ligeti Erika (1934-2004.) 1981. "CONGRSSUS INTERNATIONALIS HISTORIAE PHARMACIAE BUDAPEST MCMLXXXI" "Nemzetközi Gyógyszerésztörténeti Kongresszus" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~55mm) T:AU
1
31361.

Ligeti Erika (1934-2004.) 1981. "CONGRSSUS INTERNATIONALIS HISTORIAE PHARMACIAE BUDAPEST MCMLXXXI" "Nemzetközi Gyógyszerésztörténeti Kongresszus" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (~55mm) T:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
1
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" ezüstpatinázott kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) T:AU-XF Adamo SG2
1
31362.

Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) + Lapis András (1942-) 1979. "MÉE Kilencedik Vándorgyűlése - Szeged / Szeged pusztulásának és újjászületésének centenáriumi évében" ezüstpatinázott kétoldalas, vert, bronz emlékérem (43mm) T:AU-XF
Adamo SG2

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 400 HUF
11,92
EUR
,
13,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz érdemérem (35mm) T:VF,F, peremhibák, karc
1
31363.

Loósz József (1908-1985.) 1947. "SAS - Hadifoglyokért, kórházakért, tüdőbetegekért / Siess-Adj-Segíts" bronz emlékérem (40mm) + 1958. "V Éves Önkéntes Tűzoltói Szolgálatért" bronz érdemérem (35mm) T:VF,F, peremhibák, karc

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (50mm) T:AU,XF patina
1
31364.

Lőrincz István (1901-1985) 1931. "Házasságkötésünk emlékére" bronz kétoldalas emlékérem (50mm) T:AU,XF patina

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 517:
From 13 to 22 January


End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February


 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment