Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 334
3181674
31269
522
14000
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos " Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS12 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3504536
31270
522
Numismatics
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben " aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3181734
31271
522
14000
Numismatics
Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly " Ag emlékérem (34,59g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS13 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3504399
31272
522
Numismatics
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda " kétoldalas, vert, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3181740
31273
522
14000
Numismatics
Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly " Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3433997
31274
522
Numismatics
Bognár György (1944-) DN "Tanulmányi Emlékérem / Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi kar" kétoldalas, öntött, aranyozott bronz emlékérem (69mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3236719
31275
522
Numismatics
Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja " egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3471262
31276
522
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1956. "Steiner Lajos 1871-1944 " kétoldalas, öntött, bronz emlékérem, hátoldalán gravírozva (~80mm) dísztokban T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3511339
31277
522
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1970 k. "Győr-Sopron Megyei Felszabadulási Pályázat - Képzőművészet, Irodalom, Foto és Film" kétoldalas bronz plakett (87mm) T:AU Hungary ~1970. "Liberation Competition of Győr-Sopron County - Fine arts, Literature, Photo and Film" double-sided bronze plaque Sign.: Miklós Borsos (87mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3487494
31278
522
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "Miskolci Filmfesztivál 1975 " kétoldalas bronz emlékérem (88mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3511343
31279
522
14000
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "MTV - Riporter kerestetik" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
3487478
31280
522
Numismatics
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége " kétoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house