Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 334

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS12
31269.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" aranyozott Cu emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31270.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" Ag emlékérem (34,59g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS13
31271.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas, vert, bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31272.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16
31273.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Bognár György (1944-) DN "Tanulmányi Emlékérem / Miskolci Egyetem Állam- és Jogtudományi kar" kétoldalas, öntött, aranyozott bronz emlékérem (69mm) T:AU,XF
31274.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja" egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
31275.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Borsos Miklós (1906-1990) 1956. "Steiner Lajos 1871-1944" kétoldalas, öntött, bronz emlékérem, hátoldalán gravírozva (~80mm) dísztokban T:AU
31276.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Borsos Miklós (1906-1990) 1970 k. "Győr-Sopron Megyei Felszabadulási Pályázat - Képzőművészet, Irodalom, Foto és Film" kétoldalas bronz plakett (87mm) T:AU Hungary ~1970. "Liberation Competition of Győr-Sopron County - Fine arts, Literature, Photo and Film" double-sided bronze plaque Sign.: Miklós Borsos (87mm) C:AU
31277.

Borsos Miklós (1906-1990) 1970 k. "Győr-Sopron Megyei Felszabadulási Pályázat - Képzőművészet, Irodalom, Foto és Film" kétoldalas bronz plakett (87mm) T:AU
Hungary ~1970. "Liberation Competition of Győr-Sopron County - Fine arts, Literature, Photo and Film" double-sided bronze plaque Sign.: Miklós Borsos (87mm) C:AU

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "Miskolci Filmfesztivál 1975" kétoldalas bronz emlékérem (88mm) T:AU
31278.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Borsos Miklós (1906-1990) 1975. "MTV - Riporter kerestetik" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (82mm) T:AU
31279.

Available for bidding
14 000 HUF
37,94
43,75
Minimum bid:
14 000 HUF
14 000 16 000 19 000
Borsos Miklós (1906-1990) 1977. "Fa- és Papíripari Szövetkezetek Szövetsége" kétoldalas, öntött bronz emlékérem (81mm) T:AU
31280.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events