Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 334
3279779
31245
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) 2001. "NAVIGARE NECESSE EST / R. D. MMI. IX. VIII. " kétoldalas öntött bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487491
31246
522
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Az Ifjúságért / Ifjúsági díj ÁIB (Állami Ifjúsági Bizottság)" kétoldalas bronz díjplakett (76mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3504375
31247
522
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Barátság " jelzetlen egyoldalas bronz emlékérem, (72,5mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3244562
31248
522
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év " kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3378940
31249
522
Numismatics
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év " kétoldalas öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
3460545
31250
522
Numismatics
Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán " egyoldalas, vert, bronz plakett (55x37mm) T:AU HP.: 731 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3090154
31251
522
Numismatics
Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben " egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3493229
31252
522
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. Szent Kristófot, az utazók, hajósok védőszentjét ábrázoló bronz hajójelvény átfúrás nélkül, hátoldalán "BERÁN N" gyártói jelzéssel, "SANCTE CHRISTOPHORE PROTEGE NOS (Szent Kristóf védj meg minket)" (76x63mm) T:AU / Hungary cca 1930. bronze ship ornamet without holes, depicting the patron saint of seaman and travelleres, with "BERÁN N" maker's mark. "SANCTE CHRISTOPHORE PROTEGE NOS (St. Christopher, protect us)" (76x63mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
3473076
31253
522
30000
Numismatics
Berán Nándor (1889-1965), Vértes László 1940 k. "Szent Borbála " egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. " gyártói jelzéssel (67,5x55mm) T:AU patina Hungary cca 1940. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2. " maker's mark. Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3470784
31254
522
22000
Numismatics
Boehm, Josef Daniel (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére 1847. augusztus 11-17. " kétoldalas, vert, bronz emlékérem (42mm) T:XF, kis ph. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3038639
31255
522
26000
Numismatics
Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület " az egyesület fennállásának 125. évfordulója alkalmából kiadott emlékérem nagyalakú, 2 darabból álló gipszmintája (2xklf) (105mm) T:XF a gipsz a perem körül pár helyen sérült {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
3370272
31256
522
110000
Numismatics
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport " jelzett Ag emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (150,68g/0.640/70,5mm) T:UNC,AU small patina / Hungary 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport " hallmarked Ag commemorative medallion for the Martyrs of Arad series. Sign.: György Bognár, Tamás Szabó (150,68g/0.640/70,5mm) C:UNC,AU small patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house