Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 334

Asszonyi Tamás (1942-) 2001. "NAVIGARE NECESSE EST / R. D. MMI. IX. VIII." kétoldalas öntött bronz emlékérem (50mm) T:AU,XF
31245.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Az Ifjúságért / Ifjúsági díj ÁIB (Állami Ifjúsági Bizottság)" kétoldalas bronz díjplakett (76mm) T:AU
31246.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Asszonyi Tamás (1942-) DN "Barátság" jelzetlen egyoldalas bronz emlékérem, (72,5mm) T:XF
31247.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év" kétoldalas bronz emlékérem (100mm) T:AU
31248.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Asszonyi Tamás (1942-) DN "RÁBATEXT - Győr - 75 év" kétoldalas öntött bronz emlékérem (100mm) T:AU
31249.

Available for bidding
3 600 HUF
9,76
11,25
Minimum bid:
3 600 HUF
3 600 4 200 5 000
Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" egyoldalas, vert, bronz plakett (55x37mm) T:AU HP.: 731
31250.

Barinka DN "Dr. Bakonyi Kálmán" egyoldalas, vert, bronz plakett (55x37mm) T:AU
HP.: 731

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Bartos Endre (1930-2006) DN "Perényi László 1941-ben" egyoldalas, öntött bronz plakett (~112-114mm) T:AU
31251.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. Szent Kristófot, az utazók, hajósok védőszentjét ábrázoló bronz hajójelvény átfúrás nélkül, hátoldalán "BERÁN N" gyártói jelzéssel, "SANCTE CHRISTOPHORE PROTEGE NOS (Szent Kristóf védj meg minket)" (76x63mm) T:AU / Hungary cca 1930. bronze ship ornamet without holes, depicting the patron saint of seaman and travelleres, with "BERÁN N" maker's mark. "SANCTE CHRISTOPHORE PROTEGE NOS (St. Christopher, protect us)" (76x63mm) C:AU
31252.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
Berán Nándor (1889-1965), Vértes László 1940 k. "Szent Borbála" egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (67,5x55mm) T:AU patina Hungary cca 1940. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark. Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:AU patina
31253.

Berán Nándor (1889-1965), Vértes László 1940 k. "Szent Borbála" egyoldalas bronz emlékplakett, hátlapon "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." gyártói jelzéssel (67,5x55mm) T:AU patina
Hungary cca 1940. "Szent Borbála (Saint Barbara)" one-sided, bronze plaque, on reverse "BUDAPEST DÖBRENTEI U. 2." maker's mark. Sign.: Nándor Berán, László Vértes (36,34g/67,5x55mm) C:AU patina

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Boehm, Josef Daniel (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa a Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére 1847. augusztus 11-17." kétoldalas, vert, bronz emlékérem (42mm) T:XF, kis ph.
31254.

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
31255.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
Bognár György (1944-) / Szabó Tamás (1952-) 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" jelzett Ag emlékérem, az aradi vértanúk sorozat záróérme (150,68g/0.640/70,5mm) T:UNC,AU small patina / Hungary 1999. "Az aradi vértanúk emlékére - MÉE Gyöngyösi Csoport" hallmarked Ag commemorative medallion for the Martyrs of Arad series. Sign.: György Bognár, Tamás Szabó (150,68g/0.640/70,5mm) C:UNC,AU small patina
31256.

Available for bidding
110 000 HUF
298,10
343,75
Minimum bid:
110 000 HUF
110 000 130 000 150 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events