Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 334
3401097
31293
522
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Bozó Gyula (1913-2004) ~1990-2000. "Sigillum Nagyatádiensis / Nagyatád Város Képviselőtestülete " bronz érdemérem gravírozás nélkül, sérült dísztokban (42,5mm) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3396583
31294
522
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1980. "OMÉK 1980 I. - 69. Országos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Kiállítás és Vásár Budapest " bronz emlékplaket (80mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3487486
31295
522
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1970 k. "A jövőnek hajtja a gyümölcsét " bronz emlékérem (81mm) T:AU,XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3491901
31296
522
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója 1825-1975 / A tudományos emberfő mennyisége a nemzet igazi hatalma - Széchenyi István " kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3443882
31297
522
2200
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. Magyar Demokrata Fórum "1956-1989 Vértanúink emlékére " kétoldalas alpakka emlékérem, fekete műbőr tokban (42,5mm) T:UNC,AU, sérült tok, kis korrózió / oxidáció {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3487426
31298
522
Numismatics
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) DN "Qualitas Galéria " bronz névjegyplakett (49x49mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
3504468
31299
522
Numismatics
Csóka Zsuzsa (1962-) 2002. "Steindl Imre 1839-1902 - A magyar történelem nagy alakjai " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3319970
31300
522
Numismatics
Dévényi János (1934- ) DN Egyoldalas bronz emlékérem (85mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3232277
31301
522
Numismatics
Farkas Pál (1947- ) 1987. "150 éves az óvódapedagógus képzés " egyoldalas, öntött bronz plakett (118x104mm) T:AU / Hungary 1987. "150th Anniversary of Pre-school cargiver training" one-sided cast bronze plaque. Sign.: Pál Farkas (118x104mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3511082
31302
522
Numismatics
Finnország 1968. "FINNCELL 1918-1968 " a Finn Cellulóz Egyesület alapításának ötvenedik évfordulójára készült bronz emlékérem. Szign.: Aimo Tukiainen (1917-1996) (72mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
3449194
31303
522
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1982. "Zirc " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3045638
31304
522
Numismatics
Fritz Mihály (1947-) 1988. "20 éves a MÉE Fejér megyei Szervezete 1988 / Veretett a törökök kivonulásának 300. évfordulóján " bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house