Books: Tales Number of items: 35
3504443
24202
522
Books: Tales
Altay Margit: A bagdadi tolvaj.Az "Ezeregyéjszaka" meséiből készült film nyomán írta ezt a mesekönyvet - -.Bp. (1945.) Palladis. 83 p. 12 t. (Az 1940-ben készült film képei) Producer: Korda Sándor, látványtervező: Korda Vince, zeneszerző: Rózsa Miklós, jelmeztervező: Vértes Marcell, forgatókönyv: Bíró Lajos. Kiadói, illusztrált, félvászon kötésben, kissé kopott, belül a fűzés szétvált. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3487656
24203
522
Books: Tales
ezeregy éjszaka. Az arabs regefüzérből szemelt mesék. A magyar ifjúságnak meséli Endrei Zalán. Bp., é.n. Újrakötött félvászon kötés, öt sérült litografált illusztráció, firkált lapok, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
3487805
24204
522
Books: Tales
Rónay Mária: Erdélyi kaland. Országjáró VI. b. Györgyfi György rajzaival. Bp., Hungária. Félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 600 3 000 3 600
3504433
24205
522
Books: Tales
Z. Tábori Piroska: Dugó Dani viszontagságai. Bp., 1933, Dante Könyvkiadó Róna Emy képeivel. kopott félvászon kötésben, fúzésnél szétvált. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505054
24206
522
Books: Tales
Lestyán Sándor: Muzsikál a Bükk. Róna Emy rajzaival. Bp.,1950, Athenaeum, 149+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel, néhány kissé foltos lappal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506746
24207
522
Books: Tales
Móra Ferenc: Hol volt, hol nem volt. Mesék. [Bp.,1930.],Genius, (Kunossy-ny.), 127 p.+8 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, 3 kijáró és szakadozott, valamint további 1 tábla sarka leszakadt, sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507439
24208
522
Books: Tales
Hófehérke. Térbeli mesekönyv. Illusztrálta: D. Landrová. Harántalakú keménytáblás kötés, kissé foltos, részben sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488937
24209
522
Books: Tales
Kis Boldogasszony képeskönyve. A magyar népénekek alapján összeállították: Bali Mária Ildefonsa és Kákonyi Mária Constatina. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papírkötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487763
24210
522
Books: Tales
Twain, Mark: Hajósélet a Mississippin. Fordította: Zigány Árpád. Bp., Révai. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3488877
24211
522
Books: Tales
J. Z. Novák: A torkos nyuszi. Bp., 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487724
24212
522
Books: Tales
Faylné Hentaller Mária: Fekete Kató és más elbeszélések. Bp., Lampel. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3487717
24213
522
Books: Tales
Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Bp., Kossuth. Félvászon kötés, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house