Available for bidding
24202.
Books: Tales
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Altay Margit: A bagdadi tolvaj.Az "Ezeregyéjszaka" meséiből készült film nyomán írta ezt a mesekönyvet - -.Bp. (1945.) Palladis. 83 p. 12 t. (Az 1940-ben készült film képei)
Producer: Korda Sándor, látványtervező: Korda Vince, zeneszerző: Rózsa Miklós, jelmeztervező: Vértes Marcell, forgatókönyv: Bíró Lajos. Kiadói, illusztrált, félvászon kötésben, kissé kopott, belül a fűzés szétvált.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |