Books: Tales Number of items: 35
3484032
24190
522
Books: Tales
Rejtő-sorozat képregény sorozat 12 száma. Korcsmáros Pál rajzaival. kiadói tűzött papírkötés általában jó állapotban rejtvények nagyrészt megfejtve {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 000 HUF
7 500 9 000 10 000
3511597
24191
522
Books: Tales
Bonsels Waldemár: Maja kalandjai. Gyermekregény. Budapest, 1920. [1919.] Rózsavölgyi és Társa (Korvin Testvérek ny.) 100 p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3511592
24192
522
Books: Tales
Twain, Mark: Tamás urfi csinyjei és kalandjai. Bp., 1904, Magyar Könyvkiadó Társaság, 171 p.; Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes borítóval Nyíl borítással {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3511593
24193
522
Books: Tales
Molnár Ferenc: A Pál-utcai fiúk. Regény kis diákok számára. Gergely Tibor rajzaival. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 202+(6) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3490262
24194
522
Books: Tales
5 db mesekönyv: Jonathan Swift: Gulliver utazása Lilliputban.; József Attila: Gyönyörű, gyönyörű.; L. Frank Baum: Oz, a nagy varázsló.; Móra Ferenc: A hatrongyosi kakasok.; Marsak: Tizenkét hónap. Változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3486693
24195
522
Books: Tales
Vajdai Ágnes Viktória: Eszterhézai tündérmesék. H.n., é.n. Megjelent 2000 példányban. Interaktív mesekönyv. A könyvben felnyitható ajtók és ablakok hibátlanok! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3490195
24196
522
Books: Tales
Kriza János: Az álomlátó fiú. Székely népmesék. Vál. és szerk.: Kovács Ágnes. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra, 265+[3] p. Kiadói félvászon-kötés, helyenként ázásnyomokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3490206
24197
522
Books: Tales
R. Szef - L. Majorova: Cirkusz. Ford.: Tótfalusi István. (Térbeli mesekönyv.) Bp., [1987], Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3505026
24198
522
Books: Tales
Baloghné Molnár Mária: A kukucskai kondás. - - meséi. Bp., é.n., Dante, 96 p.+88 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, sérült gerinccel, helyenként foltos lapokkal, a könyv elején kijáró lapokkal. (Ritka!) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3504445
24199
522
Books: Tales
Verne Gyula: Egy kínai viszontagságai Kínában Franciából fordította: Zigány Árpád. Bp., é.n. Franklin-T. 211 l. számos szövegközti képpel gazdagon illusztrálva, amelyek Benett munkái. Kiadói, illusztrált, festett, egészvászon kötésben, enyhe foltokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3490239
24200
522
Books: Tales
3 db képes mesekönyv: Sebők Éva - Stuiber Zsuzsa: Libikóka.; Mandel Tamás: Régimódi mozdonyok.; B. Méhes Vera: Nézz körül és mesélj róla I. Változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3488943
24201
522
Books: Tales
A fakó lovacska. Kazah népmesék. Róna Emy rajzaival. (Fordította Balázs Béla és Geréb László. 1. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house