Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 130

23567.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Poincaré, H[enri]: Tudomány és föltevés. Ford.: Szilárd Béla. Bp., 1908., Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t.+XX+262 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, két lapon ceruzás bejegyzésekkel, címlaphiánnyal. +  Poincaré, H[enri]: A tudomány értéke. Ford.: Kiss Kázmér. Filozófiai Könyvtár VII. Bp., 1925., Pfeifer Ferdinánd, 231+1 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel.
23568.

Poincaré, H[enri]: Tudomány és föltevés. Ford.: Szilárd Béla. Bp., 1908., Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t.+XX+262 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, két lapon ceruzás bejegyzésekkel, címlaphiánnyal. +
Poincaré, H[enri]: A tudomány értéke. Ford.: Kiss Kázmér. Filozófiai Könyvtár VII. Bp., 1925., Pfeifer Ferdinánd, 231+1 p. Kiadói papírkötés, az utolsó lapon ceruzás bejegyzésekkel.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Koch Sándor: Magyarország ásványai. Szerk.: Mezősi József. Bp., 1985., Akadémiai Kiadó, 562 p.+ 2 (kihajtható térképek) t. 2., átdolgozott kiadás. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, térképekkel illusztrált. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén foltos papír védőborítóban. Ritka!
23569.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Gidró Bonifác: Mennyiségtan. (Számtan és mértan.) A gimnázium és reálgimnázium I. és II. osztálya számára. Írta: - -. Az új középiskolai tanterv alapján átdolgozta: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1931, Szent-István-Társulat, 182 p.; 106 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, ceruzás jegyzetekkel, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
23570.

Available for bidding
4 800 HUF
13,01
15,00
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Karen Pryor: Ne lődd le a kutyát! A tanítás és tréning újfajta művészete. Ford.: Vlcek Gabriella. [Bp.],én., Kutyasuli Kft. Kiadói papírkötés.
23571.

Available for bidding
4 600 HUF
12,47
14,38
Minimum bid:
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
23572.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
E. V. Spolszkij: Atomfizika I-II. köt. I. köt.: Bevezetés az atomfizikába. Ford.: Sándor Endre. II. köt.: Az atom elektronburka és az atommag. Bp., 1956-1958, Akadémiai Kiadó. 2. és 3. kiadás. Nagy Elemér (1920-2000) fizikus, villamosmérnök, egyetemi tanár ajándékozási soraival, dátumozva (1960. jún. 22.) Megjelentek 1050 és 1620 példányban. Kiadói egészvászon-kötések.
23573.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Hans Landolt - Richard Börnstein: Physikalisch-Chemische Tabellen. Hrsg. von Dr. - - und Dr. - -. Berlin, 1894., Julius Springer, XI+563+3 p. Német nyelven. Zweite, stark vermehrte Auflage. "Ajándék Than Károly hagyatékából" bélyegzéssel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel.
23574.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Darwin, G[eorge] H[oward]: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-Társulat-ny.), XV+308 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.
23575.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Ribot, T. H.: A lelki átöröklés. Fordította: Holló István. Bp., 1896, MTA, XVI+474+2 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
23576.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Forró László: A Kárpát-medence állatvilágának kialakulás. A Kárpát-medence állattani értéke és faunájának kialakulása. Szerk.: - -. Bp., 2007, Magyar Természettudományi Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
23577.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Darwin, G[eorge] H[oward]: A tengerjárás és rokontünemények naprendszerünkben. Fordította: Dr. Kövesligethy Radó. 52 rajzzal. Bp., 1904, K. M. Természettudományi Társulat, (Franklin-ny.), XV+308 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítókkal, a borítón címkével, régi intézményi bélyegzésekkel.
23578.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events