Available for bidding
23570.
Books: Natural sciences, Medicine
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
4 800 HUF
Gidró Bonifác: Mennyiségtan. (Számtan és mértan.) A gimnázium és reálgimnázium I. és II. osztálya számára. Írta: - -. Az új középiskolai tanterv alapján átdolgozta: Dr. Mattyasóvszky Kasszián. Bp., 1931, Szent-István-Társulat, 182 p.; 106 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötések, kopott borítókkal, ceruzás jegyzetekkel, aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |