Maps Number of items: 100
3491609
19691
522
Maps
1878 Budapest környékének földtani térképe, 1:28.800, Litográfia, 54x75cm vászonra kasírozva {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3466838
19692
522
2200
Maps
Magyarország politikai térképe, 9 db, rajtuk különféle (főként az 1848-49-es forradalomra vonatkozó) kézi jelölésekkel, feljegyzésekkel, változó állapotban, 29x38 cm körül {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3466845
19693
522
Maps
1927 Zágráb környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Állami Térképező Intézet, kissé viseltes állapotban, kisebb lapszéli sérülésekkel, feltekerve, 62x47 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3472305
19694
522
Maps
1941 Radnai-havasok térképe, 1:200 000, kiadja: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, 98×78 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3466765
19695
522
Maps
1983 Homolka József: Budapest térképe házszámok megjelölésével és az utczák és terek betürendes jegyzékével, az 1896-os Eggenberger-féle kiadás reprintje, kissé sérült, ragasztott, 78x63 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444994
19696
522
Maps
cca 1935 Pápa és környékének térképe, 1 : 200.000, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, 62,5x45,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3452045
19697
522
4800
Maps
1937 Andrees Handatlas. Ausgewählte, völlig neu bearbeitete Ausgabe in einem Bande. Herausgegeben von Dr. Konrad Frenzel. Bielefeld-Leipzig, 1937, Velhagen & Klasing. Számos egészoldalas, színes térképpel, névmutatóval. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, levált gerinccel, helyenként sérült, kijáró lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3433656
19698
522
Maps
cca 1914 Beszterce (Bistritz) és környékének térképe, 1:200 000, vászontérkép, 58×40 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3451566
19699
522
50000
Maps
Figura del Mondo Universale 1550. feliratos világtérkép Sebastian Münster után. Régi papírra készült modern nyomás 380x280 mm Restaurált szélén beszakadással {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3411520
19700
522
Maps
cca 1904 Erzsébetváros, Józsefváros és környékének térképe. Bp. Székesfőv. nyomda, 1:5000 45x59 cm Hajtva. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3366382
19701
522
500
Maps
1971 Magyarország autótérképe, az ÁFOR üzemanyagtöltő-állomások feltüntetésével, Budapest- és Balaton-térképpel, apró sérülésekkel, 1: 650000, 57x80 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 600 700
3198574
19702
522
300
Maps
cca 1930 Kisgyőr környéke, Borsod, Bánvölgye két kézzel rajzolt térkép 30x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 400 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house