Maps

Number of items: 100

1927 Karte der Lechtaler Alpen, Klostertalergruppe / Lech-völgyi Alpok (Ausztria) térképe, 1 : 25.000, kisebb sérülésekkel, 84,5x69 cm
19679.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1910 4 db Lengyelország különböző részeit ábrázoló térkép, változó állapotban, körbevágva, egyenként 56x37 cm
19680.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
ca 2000 Az M0-s autóút átnézeti térképe. 85x100 cm M: 1: 50 000. Unitef.
19681.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1960 A Fővárosi Autóbuszüzem vonalhálózati térképe 1961. január 1-től, menetrendekkel, 34,5x39,5 cm
19682.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1928 Netzplan der städt. Verkehrsmittel in Wien / Bécs közlekedési hálózatának térképe, néhány kis sérüléssel, folttal, 70x99 cm
19683.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1936 Budapest (északi rész) és Szentendre környékének térképe, 1 : 75.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, kis foltokkal, 47x63 cm
19684.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1977 A Budapesti Közlekedési Vállalat (BKV) vonalhálózati térképe, hátoldalán menetrendekkel, kis lapszéli sérüléssel, 47x66,5 cm
19685.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
cca 1939 Budapest Plan und Führer, német nyelvű térkép és idegenforgalmi tájékoztató, a Székesfővárosi Idegenforgalmi Hivatal kiadása, 48,5x81 cm + 1936 Budapest Székesfővárosi Közlekedési Rt. zsebtérkép, 11,5x15 cm
19686.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1927 Budapest térképe, a Budapesti útmutató és címtár - Rendőrségi zsebkönyv melléklete, 1 : 25.000, Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, kisebb szakadással, 82x90 cm
19687.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1892 Reise-Karte von Deutschland, der Schweiz, den Niederlanden und Belgien nebst Teilen der angrenzenden Länder [...] / Németország, Svájc, Hollandia és Belgium térképe (a szomszédos országok egyes részeivel), 1 : 2.150.000, Glogau, Carl Flemming, vászonra kasírozva, 66,5x82 cm
19688.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3 db olasz térkép: Siena megye, Nápoly, Colle di Val d'Elsa. Vegyes állapotban, 36x47,5 cm és 64x71 cm között
19689.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1890-1900 Veszprém megye közigazgatási térképe (a Balatonnal). Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignác m. kir. térképész. 1 : 500.000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, Bp., Rautmann Frigyes kiadása. Hajtva, 50,5x37,5 cm
19690.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events