Maps Number of items: 100
3507515
19655
522
Maps
Magyarország közigazgatási és közlekedési térképe 1926.Szerkesztette és kiadja a M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Budapest, 1926. M. Kir. Állami Térképező Intézet nyomása. 18 db (Teljes!) színes, számozott, hajtogatott térképszelvény, mérete (szelvényenként): 313x912mm, a térkép teljes mérete: 1878x2736 mm. M.: 1:200 000. Első lapon apró beszakadással {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3476266
19656
522
Maps
cca 1948 Magyarország autó és távolsági térképe, 1:500 000, szerk. és kiadja: Turner István, vászontérkép, 105,5×77,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3476275
19657
522
Maps
MALÉV Pocket-Atlas, Bp., Cartographia, ceruzás megjegyzésekkel, gerinc sérült, 40p {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3450774
19658
522
Maps
1915 Plan der Grossgemeinde Wien, Bezirke I-XXI / Bécs térképe (I-XXI. kerületek), 1 : 25.000, Artaria & Co. kiadása, vászontérkép, sérült, hiányos borítóval, utcajegyzékkel, 72x108 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3450785
19659
522
Maps
1953 De Stormvloed van 1 Februari 1953 / Az 1953-as északi-tengeri árvíz, holland térkép, 1 : 250.000, 47x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3507286
19660
522
Maps
1939 A Keleti Mecsek turista-térképe, rajz: Kovács Attila, kiadja: Pécs szab. kir. város idegenforgalmi irodája, Bp., Klösz-ny., 34x30,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507066
19661
522
Maps
cca 1920-1930 Salzkammergut kirándulótérképe (keleti és nyugati rész), 2 db térkép, Freytag & Berndt Touristen-Wanderkarte, 1 : 100.000, kissé sérült, foltos, 62x52 cm és 64x46 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3508391
19662
522
Maps
cca 1916 G. Freytags Közép-Románia részletes térképe, külön Bukarest város térképekkel, (Deteilkarte von Mittel-Rumänien und der angrenzenden Länder, 1: 400.000, nebst Plan von Bukarest, 1:30.000, und Karte der Umgebung von Bukarest, 1:150.000 .), színes, eredeti borítékkal, kiváló állapotban, 99x58 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3505703
19663
522
Maps
1970-80, 3 darab Budapest és Magyarország térkép {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507393
19664
522
Maps
ca 1910 Josef Heitzenberger: Plan der k. k. Stadt Wiener Neustadt - Bécsújhely térképe. 35x50 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3507387
19665
522
Maps
cca 1920 A Balaton 1:75:000 térképe, 3 részes: I.: Keszthely és Badacsony, II.: Fonyód és Szárszó, II.: Szárszó és Balatonkenese. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, foltos vászonnal, sérült kiadói kartontokban, 51x36 cm, 52x37 cm, 60x43 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
3407007
19666
522
Maps
ca 1910 Turócz vármegye térképe Gönczy Pál: 30x24 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house