Maps Number of items: 100
3297361
19667
522
Maps
cca 1900 Észak- és Dél.Amerika politikai térképe, "Palla Nagy Lexikon", Bp., Posner-ny., 26,5x20,5 cm és 26,5x21,5 cm. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3507159
19668
522
Maps
1939 Németország térképe, kisebb sérülésekkel, 52x56 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508422
19669
522
Maps
1922 Szeged sz. kir. város belsőségének térképe, készítette: Jakabffy Lajos, 1 : 16.000, kiadja a Szent-István-Társulat könyvkereskedése, Szeged, hátoldalán utcajegyzékkel, 42x38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508437
19670
522
Maps
cca 1925 Középeurópa vasúti térképe és a magyar vasutak hálózata, kétoldalas térkép, reklámokkal, néhány kis lapszéli sérüléssel, 50x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508410
19671
522
Maps
cca 1941 Magyar Királyi Államvasutak közúti gépkocsiüzem (MÁVAUT) autóbusz-vonalainak és a M. Kir. Államvasutak hálózatának átnézeti térképe, kétoldalas térkép (rajta a visszatért felvidéki, kárpátaljai, erdélyi területekkel), tervezte: Tallián Ferenc, 1 : 400.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 33x59 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3508390
19672
522
Maps
Vegyes térkép tétel (Magyarország autótérképe, Budapest térképek, A Börzsöny turistaútjai, stb.), 14 db {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3507077
19673
522
Maps
cca 1900 Pozsony (Pressburg) és Győr (Raab) környékének katonai térképe, 1 : 200.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kissé foltos, sérült, 62x41 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507112
19674
522
Maps
1938 Az ezeréves Magyarország térképe, a hátoldalon Európa 1938 végén, a Pesti Hírlap kiadása, kissé sérült, koszos, 41x57 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3507120
19675
522
Maps
cca 1910 Bécs térképe / Plan von Wien, 1 : 23.000, 30x38,5 cm + cca 1930 Silva-Stadtplan Berlin, 1 : 22.000, kisebb szakadással, 50x70 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507130
19676
522
Maps
cca 1915 Lemberg (Lviv, Lwów) környékének katonai térképe, 1 : 200.000, K. u. k. Militärgeographisches Institut, kissé viseltes állapotban, 62x43,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507164
19677
522
Maps
cca 1925 Térkép Budapest székesfőváros elemi iskoláinak III. osztálya számára, szerk.: Bardócz Pál, Erődi Kálmán, Kogutowicz Károly, kissé viseltes állapotban, 43x57 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507289
19678
522
Maps
cca 1930 Hódmezővásárhely thj. város belterületének térképe, kiadja: Szabó István könyvkereskedő, kissé viseltes, foltos, javított, 30x39 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house