Available for bidding
19665.
Maps
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
12 000 HUF
cca 1920 A Balaton 1:75:000 térképe, 3 részes: I.: Keszthely és Badacsony, II.: Fonyód és Szárszó, II.: Szárszó és Balatonkenese. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., vászonra kasírozva, foltos vászonnal, sérült kiadói kartontokban, 51x36 cm, 52x37 cm, 60x43 cm
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |