Maps Number of items: 100
3416110
19716
522
900
Maps
Der nördliche Sternhimmel / Az északi égbolt csillagtérképe, a Meyer's Hand-Atlas melléklete, sérülésekkel, ragasztott, 36,5x47 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
900 1 000 1 200
3418893
19717
522
22000
Maps
Charte von der Königreichen Ungarn, Kroatien u Slavonien mit dem Grossfürstenthume Siebenbürgen Wien, 1854. Schönberg. Litográfia, vászonra kasírozva. 43x33,5 cm Folttal Ritka {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000
3491078
19718
522
Maps
1987 Borsod-Abaúj-Zemplén megye úthálózati térképe, kiadja a Miskolci Közúti Igazgatóság, 1 : 150.000, vászonra kasírozva, 82x118 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491339
19719
522
Maps
2 db vízisporttérkép: A Duna Budapesttől Sztálinvárosig, sérülésekkel, 40x112 cm + A Duna Esztergomtól Budapestig, 21x139 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491215
19720
522
Maps
5 db magyar megyetérkép: Csongrád, Győr-Sopron, Tolna, Vas megye + Békés megye úthálózati térkép, sérült {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3491583
19721
522
Maps
1917 A nyugati és balkáni front háborús térképe 47x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3491588
19722
522
Maps
1916 A nyugati és balkáni front háborús térképe 47x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3491592
19723
522
Maps
1928 Miskolc thjf. város térképe. Tervezték: Szűcs Sándor és Dr. Vigyázó János, készítette: Tóvári János. 1 : 10.000. Bp., Turistaság és Alpinizmus kiadása (M. kir. állami ny.), jó állapotban 73x45 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3491099
19724
522
Maps
1990 Adil Besim Orient Teppich Karte, keleti szőnyegek fajtáit és mintáit bemutató Közel-Kelet térkép, német nyelvű, 86x119 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3486145
19725
522
4800
Maps
ca 1939 A Magyar Felvidék városai. gyógy- és fürdőhelyei, nyaralásra alkalmas községei. 45x22 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3486188
19726
522
Maps
ca 1920 Jászberény, Jászdózsa 4 db térkép 37x48 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3486187
19727
522
3200
Maps
cca 1926-1940 Hajdúság, Kolozsvár környéke Magyar településtörténeti, néprajzi témájú mű(vek) térképmellékletei, több témára bontva (Kunhalmok és telephelyek a karcagi határban; A hajdúk eredete; Az alföldi kertes városok; stb.), 11 db térkép + jegyzék, jó állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house