Jewellery and precious metal items Number of items: 72
3502960
26000
520
300000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) 6 személyes halas evőeszköz készlet 800-as ezüst, jelzett összesen nettó 694 g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 000 HUF
320 000 380 000 440 000
3502958
26001
520
1100000
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 800-as ezüst, jelzett összesen nettó 2485 g + 5 db ezüst nyelű kés {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 100 000 HUF
Minimum bid:
1 100 000 HUF
1 100 000 1 300 000 1 500 000
3493974
26002
520
40000
Szecessziós ezüst (Ag) kínáló, eredeti üvegbetéttel, m: 19 cm, nettó 109g, ezüst része sérült. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
3407288
26003
520
180000
Art deco olasz vagy angol ezüst (Ag) utazó piperetartó szett, jelzett, FF mesterjeggyel, kipattintható fedelű részekkel, kivehető rúzstartóval, teknőspáncél fésűvel, tükörrel, 10x12 cm,, bruttó 563g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
3439520
26006
520
48000
Kínai filigrán ezüst dobozka. Jelzett. 130g. d: 8 cm /// Chinese filigree silver box. Hallmarked. 130 g, diameter: 8 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
50 000 60 000 70 000
3453827
26008
520
550000
Cödaka / Tzedakah adománygyűjtő persely. Filigrán ezüst (Ag) 925 finomság. Oroszország XX. sz, jelzett, 598 h, m: 15 cm Tsödaka / Tzedakah collection box. Filigree silver (Ag) 925 fineness. Russia 20th century, marked, 598 h, m: 15 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
3447937
26009
520
15000
Ezüst (Ag) nyelű salátakínáló szett, dobozában, jelzés nélkül, h: 28,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3474250
26010
520
30000
2 darab ezüst (Ag) fűszerkínáló kanalakkal, jelzett, kissé sérült üveg betétekkel, nettó 61,7g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
3474654
26012
520
Ezüst (Ag) talpas váza. Dianás jelzéssel, gravírozással, Kristály. Jelzett, hibátlan 18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3392907
26013
520
650000
Fehérarany és sárga arany (Au) karék, 18k, 7 darab rubin berakással, jelzett, h: 18 cm, bruttó 24,2g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
650 000 HUF
650 000 750 000 900 000
3409930
26014
520
550000
14 K fehérarany fülbebvaló brillekkel.2 nagy kő 0,79ct (J, I.) + 24 db díszítő kő, 0,32 ct) TW jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 2,47 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
3409926
26015
520
500000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
500 000 HUF
500 000 600 000 700 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 516:
From 20 December to 8 JanuaryEnd of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!
Events
further page navigation Auction house