Jewellery and precious metal items Number of items: 72
3500573
26028
520
75000
Jewellery and precious metal items
3 db ezüst evőeszköz, két villa, egy tálaló kanál. dianás, mesterjegyes, jelzett. 238 g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
75 000 HUF
85 000 100 000 110 000
3502311
26029
520
360000
Arany (Au) gyűrű, 18k, benne 2 darab 0,2ct-os gyémánt és 3 darab cca 0,18ct-os smaragd, m: 54, jelzett, bruttó 4,7g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
360 000 HUF
360 000 420 000 500 000
3476813
26030
520
24000
Sawarovski Paradise Insect ezüst (Ag) részekkel, certifikáttal, dobozában, jelzett, 6x5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3497895
26031
520
Ezüst (Ag) szerelékes ékszer szett, nyaklánc és fülbevaló pár, jelzett. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 500 10 000 11 000
3497898
26032
520
Ezüst (Ag) fényképtartó medálos nyaklánc, jelzett, nettó 13,9g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 500 10 000 11 000
3497911
26033
520
Ezüst (Ag) bross, jelzett, borostyán berakással, bruttó 9,1g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 500 7 500 9 000
3499440
26034
520
Ezüst (Ag) tárgyak ékszerek, mandzsetta {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3499443
26035
520
Ezüst (Ag) pénzcsipesz, jelzett 21 g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
17 000 20 000 22 000
3499619
26036
520
2 darab ezüst (Ag) pirulatartó, jelzés nélkül, nettó 8,7g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3493259
26037
520
Arany (Au) fülbevaló pár, kővel, 14K, bruttó 1,36g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
24 000 28 000 32 000
3493376
26038
520
65000
Arany (Au) gyűrű, jelzett, 14k, m: 54, cca 0,1ct gyémánt berakással bruttó 2,4g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
65 000 HUF
70 000 80 000 95 000
3493374
26039
520
48000
Arany (Au) gyűrű, jelzett, 14k, m: 57, bruttó 2,1g {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
48 000 HUF
48 000 55 000 65 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 516:
From 20 December to 8 JanuaryEnd of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!
Events
further page navigation Auction house