Jewellery and precious metal items

Number of items: 72

Ezüst (Ag) 6 személyes halas evőeszköz készlet 800-as ezüst, jelzett összesen nettó 694 g
26000.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
300 000 HUF
813,01
937,50
Minimum bid:
320 000 HUF
320 000 380 000 440 000
Ezüst (Ag) evőeszköz készlet 800-as ezüst, jelzett összesen nettó 2485 g + 5 db ezüst nyelű kés
26001.

Available for bidding
1 100 000 HUF
2 981,03
3 437,50
Minimum bid:
1 100 000 HUF
1 100 000 1 300 000 1 500 000
Szecessziós ezüst (Ag) kínáló, eredeti üvegbetéttel, m: 19 cm, nettó 109g, ezüst része sérült.
26002.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Art deco olasz vagy angol ezüst (Ag) utazó piperetartó szett, jelzett, FF mesterjeggyel, kipattintható fedelű részekkel, kivehető rúzstartóval, teknőspáncél fésűvel, tükörrel, 10x12 cm,, bruttó 563g
26003.

Available for bidding
180 000 HUF
487,80
562,50
Minimum bid:
180 000 HUF
180 000 200 000 240 000
Kínai filigrán ezüst dobozka. Jelzett. 130g. d: 8 cm /// Chinese filigree silver box. Hallmarked. 130 g, diameter: 8 cm
26006.

Available for bidding
48 000 HUF
130,08
150,00
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Cödaka / Tzedakah adománygyűjtő persely. Filigrán ezüst (Ag) 925 finomság. Oroszország XX. sz, jelzett, 598 h, m: 15 cm Tsödaka / Tzedakah collection box. Filigree silver (Ag) 925 fineness. Russia 20th century, marked, 598 h, m: 15 cm
26008.

Available for bidding
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75
Minimum bid:
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
Ezüst (Ag) nyelű salátakínáló szett, dobozában, jelzés nélkül, h: 28,5 cm
26009.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
2 darab ezüst (Ag) fűszerkínáló kanalakkal, jelzett, kissé sérült üveg betétekkel, nettó 61,7g
26010.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
Ezüst (Ag) talpas váza. Dianás jelzéssel, gravírozással, Kristály. Jelzett, hibátlan 18 cm
26012.

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Fehérarany és sárga arany (Au) karék, 18k, 7 darab rubin berakással, jelzett, h: 18 cm, bruttó 24,2g
26013.

Available for bidding
650 000 HUF
1 761,52
2 031,25
Minimum bid:
650 000 HUF
650 000 750 000 900 000
14 K fehérarany fülbebvaló brillekkel.2 nagy kő 0,79ct (J, I.) + 24 db díszítő kő, 0,32 ct) TW jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 2,47
26014.

Available for bidding
550 000 HUF
1 490,51
1 718,75
Minimum bid:
550 000 HUF
550 000 650 000 750 000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel (0,5ct) K, WS2 jelzett, tanúsítvánnyal m: 55, m: 1,19 ct
26015.

Available for bidding
500 000 HUF
1 355,01
1 562,50
Minimum bid:
500 000 HUF
500 000 600 000 700 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January

End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events