Military

Number of items: 222

cca 1870-1880 Pola, a Cs. és Kir. Haditengerészet két matrózának portréja, vizitkártya L. Mioni műterméből, 10,5x6,5 cm
19883.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1956 Magyar Néphadsereg, ejtőernyős katona portréja, a hátoldalon feliratozott fotó, 9,5x7 cm
19884.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1941 Landeck, a német Vaskereszt Nagykeresztjét ábrázoló tábori posta levelezőlap, megírt és futott, horogkeresztes bélyegzéssel
19885.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
cca 1927 Eskütételi ünnepség fotói, 2 db fotólap, a hátoldalakon pecséttel és az egyik a felületén szárazbélyegzéssel is jelezett, 9x14 cmx2
19886.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
cca 1916-1918 I. világháborús katonai csoportkép balalajkázó katonával, fotólap, 9x14 cm
19887.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1940 Kassa, kitüntetésekkel dekorált repülőtiszt családjával, 2 db fotó, kisebb sérülésekkel, sarokhiánnyal, 11x14 cm és 8,5x13,5 cm
19888.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1922 Csepeli lőszergyár önkéntes karhatalmi századának csoportképe, megírt fotólap, 8,5x13,5 cm
19889.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1948 Orosz hadifogságból hazaküldött 2 db levelezőlap, Sz. Sz. Sz. R. Láger 7126.
19890.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai szárított halat vételeznek, fotólap. / A large group of sailors from S.M.S. Babenberg stand around several of their mates who, armed with huge mallets, are pounding some sort of dried fish (Stockfisch in German). The man in the center holding a mallet is identified as Rónai Larsson. Black-and-white photo postcard
19891.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
1900 Az Osztrák-magyar haditengerészet S.M.S. Sankt Georg hadihajó magyar fényképész matróza és fedélzeti "laborja" Feliratozott fotó 12x9 cm / A crewmember and amateur photographer tinkers with pans and developer fluid in his cramped quarters on S.M.S. Sankt Georg. The Hungarian writing on the back reads: "My photographer's cave in steerage. Sankt Georg." 12x9 cm
19892.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
cca 1880 Koronás (Arany/Ezüst) Érdemkereszttel, illetve török Medzsidije-renddel kitüntetett katonatiszt portréja, kabinetfotó Zelesny Károly pécsi (németül Fünfkirchen) műterméből, 16x11 cm
19893.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
1915 Az S.M.S. Babenberg osztrák-magyar hadihajó matrózai (rezervista önkéntesei) aludni készülnek fotólap. / Seven members of the crew of S.M.S. Babenberg, reservists, according to the writing in Hungarian on the back, carry pillows and blankets as they prepare to hit the hammock. Black-and-white photo postcard
19894.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January

End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events