cca 1930 M. Kir. Honvédség, tüzér főhadnagyi kistársasági zubbony, belül címkével jelzett (Nagy Kálmán Bp., IV., Kossuth Lajos u. 6.), korának megfelelő állapotban, kis hibákkal
cca 1920 Budapest, Katonai alakulat vonulása, 3 db vintage negatívról készült mai nagyítás, 18x25 cm + cca 1925-1930 Katonai kiképzés, korabeli negatívokról készült 4 db későbbi nagyítás, 18x24 cm
1939 Szolnok, az V. légvédelmi tüzérosztály gyakorlata, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, 17,5x23,5 cm, karton: 25,5x31 cm
cca 1930-1940 Magyar Háborús Emlékéremmel kitüntetett katona portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kollár veszprémi műterméből, 21,5x16,5 cm, karton: 33x25,5 cm
1955 Bp., Honvéd "Kossuth" Tüzér Tiszti Iskola dicsérő oklevele Király Ibolya részére ,,Hazánk felszabadulásának 10 éves évfordulójára indított szocialista munkaversenyben végzett szorgalmas munkájáért", bélyegzett aláírással, üvegezett keretben, a lapon kis lyukakkal, külső méret: 38x29,5 cm
1952 Bp., Honvéd "Kossuth" Tüzér Tiszti Iskola dicsérő oklevele Király Miklósné részére ,,épületkarbantartás terén végzett kiemelkedő és lelkiismeretes munkájáért", halvány aláírásokkal, üvegezett keretben, foltos, viseltes állapotban, külső méret: 38,5x28 cm
1914-1918 Hírközlés az I. világháborúban. 9 db eredeti fotót és képeslapot tartalmazó tabló, magyarázó szöveggel. (nincs felragasztva) 1914-1918 Communication in World War I. A tableau containing 9 original photos and postcards, with explanatory text. (not pasted)
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
News
Auction 516:
From 20 December to 8 January
End of bidding: 19:00 8 January
Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January
Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17
Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!