Military

Number of items: 222

Mi-8 katonai szállító helikopter a Dunai Rerpülőgépgyár által gyártott nagy méretű tömör fém makett. 40 cm Kopással
19775.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
44 000 HUF
119,24
137,50
Minimum bid:
44 000 HUF
44 000 50 000 60 000
cca 1910 Huszárok csoportképe, kartonra kasírozott fotó, szecessziós és litho virágos díszítéssel, üvegezett keretben, 16,5×21,5 cm
19776.

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
1928 Deutsches Ehrendenkmünze des Weltkriegs / Német Világháborús Emlékérem viseli oklevél, magyar személy, vitéz Gyarmaty Mihály részére, hajtott, 16x24 cm
19777.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
11 000 HUF
11 000 13 000 15 000
1921 Bayerisches Kriegserinnerungskreuz 1914-18. / Bajor Háborús Emlékkereszt 1914-18. viselési oklevél, magyar személy, vitéz Gyarmaty Mihály hadnagy (Kgl.Ung. Honvéd-Infanterie-Regt. Nr. 1.) München, Deutscher Krieger-Bund, pecséttel aláírással, 18x25 cm
19778.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
1937 Bp., lovag Zulawski Elemér (1869-1937) nyug. m. kir. honvédtábornok, a Ludovika Akadémia tanára, Zulawski Béla (1869-1914) kardvívó bajnok ikertestvérének halotti értesítője, 23x29,5 cm
19779.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1929 Bp., siménfalvi vitéz Siménfalvy Tihamér (1878-1929) honvédtábornok, a 7. sz. vitézi törzsszék törzskapitánya, korábban a Székely Hadosztály vezérkari főnöke, a Lipót-rend, a III. oszt. Vaskorona-rend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, 23x30 cm
19780.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 400 HUF
4 400 5 000 6 000
1872 báró Clauer Antal (1825-1872) 1848/49-es honvédszázados halotti értesítője, 20,5x27,5 cm. (1848. decemberében főhadnagy a 53. honvédzászlóaljnál, 1849. márciusától százados a 36. zászlóaljnál, melynél az aradi erőd védelmében a vár feladásáig szolgál. 1850-ben Aradon halálra, majd 12 év várfogságra ítélik, 1852-ben kegyelmet kap. 1867-től a Pozsony megyei Honvédegylet tagja.)
19781.

1872 báró Clauer Antal (1825-1872) 1848/49-es honvédszázados halotti értesítője, 20,5x27,5 cm.
(1848. decemberében főhadnagy a 53. honvédzászlóaljnál, 1849. márciusától százados a 36. zászlóaljnál, melynél az aradi erőd védelmében a vár feladásáig szolgál. 1850-ben Aradon halálra, majd 12 év várfogságra ítélik, 1852-ben kegyelmet kap. 1867-től a Pozsony megyei Honvédegylet tagja.)

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1912 Bp., dévaványai Halasy Pál (1846-1912) cs. és kir. kamarás, nyug. lovassági tábornok, a Vaskorona-rend lovagja halotti értesítője, kissé sérült, 24x31 cm
19782.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1937 Bp., vitéz Békey Béla (1867-1937) nyug. tábornok, a Lipót-rend, a III. oszt. Vaskorona-rend és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, 23x29,5 cm
19783.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1922 Szeged, Palotás Fausztin m. kir. honvédezredes halotti értesítője
19784.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1900 Hajdú díszegyenruhában, kartonra kasírozott fotó Goszleth és Fia budapesti műterméből, 19×12 cm
19785.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1916 K.u.k. Reservespital No. 2. Przemysl karácsonyi csoportkép, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, karton felületén törésnyom, 13×17 cm
19786.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January

End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events