Military

Number of items: 222

cca 1930 M. Kir. Honvédség, tüzér főhadnagyi kistársasági zubbony, belül címkével jelzett (Nagy Kálmán Bp., IV., Kossuth Lajos u. 6.), korának megfelelő állapotban, kis hibákkal
19749.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
150 000 HUF
406,50
468,75
Minimum bid:
160 000 HUF
160 000 190 000 220 000
cca 1870 Mangesius Frigyes (1830-1908) altábornagy portréja, keményhátú fotó Borsos József pesti műterméből, 10,5×6,5 cm
19750.

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
1919 Esztergom katonai csoportkép fotólap + 2 hasonló korú fotó
19751.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
1913 Zsolna, Katonatiszt karddal a zsebében, Rek Matild műtermében készült vintage fotó, 14x9,5 cm, karton (sarka törött) 28x18 cm
19752.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1920 Budapest, Katonai alakulat vonulása, 3 db vintage negatívról készült mai nagyítás, 18x25 cm + cca 1925-1930 Katonai kiképzés, korabeli negatívokról készült 4 db későbbi nagyítás, 18x24 cm
19753.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
cca 1930 M. Kir. Honvédség, tüzér főhadnagyi társasági sapka ("babmérő"), kisebb sérülésekkel, belső méret: 20x16 cm
19754.

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
42 000 HUF
42 000 50 000 55 000
1939 Szolnok, az V. légvédelmi tüzérosztály gyakorlata, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a hátoldalon feliratozva, 17,5x23,5 cm, karton: 25,5x31 cm
19755.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1929 A M. Kir. Honvéd Folyamőrség "Kőrös" iskolahajója (egykori aknászhajó), kartonra kasírozott fotó, jelzett, 11x16,5 cm, karton: 22x28 cm
19756.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
cca 1930-1940 Magyar Háborús Emlékéremmel kitüntetett katona portréja, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó Kollár veszprémi műterméből, 21,5x16,5 cm, karton: 33x25,5 cm
19757.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
1955 Bp., Honvéd "Kossuth" Tüzér Tiszti Iskola dicsérő oklevele Király Ibolya részére ,,Hazánk felszabadulásának 10 éves évfordulójára indított szocialista munkaversenyben végzett szorgalmas munkájáért", bélyegzett aláírással, üvegezett keretben, a lapon kis lyukakkal, külső méret: 38x29,5 cm
19758.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
1952 Bp., Honvéd "Kossuth" Tüzér Tiszti Iskola dicsérő oklevele Király Miklósné részére ,,épületkarbantartás terén végzett kiemelkedő és lelkiismeretes munkájáért", halvány aláírásokkal, üvegezett keretben, foltos, viseltes állapotban, külső méret: 38,5x28 cm
19759.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1914-1918 Hírközlés az I. világháborúban. 9 db eredeti fotót és képeslapot tartalmazó tabló, magyarázó szöveggel. (nincs felragasztva)           1914-1918 Communication in World War I. A tableau containing 9 original photos and postcards, with explanatory text. (not pasted)
19760.

Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 516:
From 20 December to 8 January

End of bidding: 19:00 8 January

Viewing: 6 to 8 January
Item pick up from 12 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 23 January
Pay-off from 28 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events