Number of items: 527

5 darabos régi és antik porcelán tétel, közte szecessziós darabokkal, sérüléssel.
15086.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
2 000 HUF

  Add to cart
  Remove
Gránit fürdőszobai akasztó, jelzett, kis kopással, 12x6 cm
15087.

Available
2 000 HUF

  Add to cart
  Remove
Herendi váza, 2. oszt., jelzett, m: 11,5 cm
15088.

3 000 HUF
Hammer price:
3 000 HUF

Sarreguemines 6 darabos dísztál készlet François Boucher festményeinek reprodukcióival díszítve, jelzett, egy tálon lepattanással, d: 19,5 cm
15089.

Available
15 000 HUF
40,65
46,88

  Add to cart
  Remove
Zsolnay paradicsomvirág váza. Jelzett, hibátlan, d: 11 cm
15090.

4 000 HUF
Hammer price:
4 200 HUF

Zsánermintás historizáló kávés készlet, jelzett, teljes, hibátlan.
15091.

5 000 HUF
Hammer price:
5 000 HUF

Halmintás gyermekporcelán tálka és bonbonier, kopással, fedél belsején lepattanással, h: 11 cm alatt
15092.

Available
2 600 HUF
7,05

  Add to cart
  Remove
Meissen 3 darab tárgy, alátét, csészealj, csésze, klf jelzés, d: 14 cm
15093.

Available
5 000 HUF

  Add to cart
  Remove
Hollóházi sirály. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
15094.

2 000 HUF
Hammer price:
2 000 HUF

cca 1880-1900 Szecessziós komatál, kis kopással, d: 11,5 cm
15095.

3 000 HUF
Hammer price:
3 000 HUF

Herendi Apponyi zöld mintás 3 darab hamuzó. Jelzett, hibátlan, h: 9-13,5 cm
15096.

Available
12 000 HUF

  Add to cart
  Remove
1880-1910 Rudolf Ditmar Znaim nagyméretű ovális szecessziós vadászmintás falitál. Középen levadászott fácán alakjával, körülötte összefonódó virág- és bogyódíszek. Magastüzű színes mázakkal fedett fajansz, jelzett, mázrepedéssel, 58x42 cm /// 1880?1910 Rudolf Ditmar Znaim large oval Art Nouveau wall platter with hunting motif. Depicting a hunted pheasant in the center, surrounded by intertwined floral and berry decorations. Faience covered with high-fire colored glazes, marked, with glaze crazing. Size: 58×42 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
15097.

Available
60 000 HUF
162,60
187,50

  Add to cart
  Remove

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 515:
From 9 to 18 December

End of bidding: 19:00 18 December

Viewing: 15 to 18 December
Item pick up from 20 December on Andrássy Avenue
Payment deadline is 9 January
Pay-off from 14 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events