Number of items: 527

Asa Selection 6 darab posztmodern sárga design váza, 9x5x8 cm
15255.

500 HUF
1,36
1,56

Asa Selection design süteményes tányér készlet, jelzett, 6 darab, d: 22,5 cm
15256.

3 200 HUF
8,67
10,00

3 db Epiag royal asztali kínáló, matricás, jelzett, a középső repedt. Legnagyobb 8x8 cm
15257.

2 000 HUF

Herendi 2 darab eton mintás tál, lepattanással, d: 19 cm
15258.

1 600 HUF

Szecessziós porcelán tálca, 18x29 cm
15259.

2 000 HUF

cca 1900 Szecessziós porcelán szervírozó tálca, kopással, d: 37 cm
15260.

4 800 HUF
13,01
15,00

Minton "Shalimar" tálka, jelzett, díszdobozban, hibátlan, d: 11 cm
15261.

1 200 HUF

15262.

3 200 HUF
8,67
10,00

cca 1920 Rosenthal szendvicses tálca, jelzett, minimális kopással, 49x16 cm
15263.

4 000 HUF

Dísztányér, mozaikot imitáló mintával, mázhibával, d: 22 cm
15264.

1 000 HUF

Höchts dísztálka a Frankfurti Operaház képével, jelzett, hibátlan, d: 11 cm
15265.

1 200 HUF

Royal Studio Collection 2 darab horoszkópos bögre, oroszlán és szűz jegyekkel, dobozában, m: 10 cm
15266.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF