Number of items: 527

Saphir spanyol porcelán lámpa párban. Fiú. lányka. Búrával, szép állapotban. Jelzett. 55 cm
15243.

24 000 HUF
65,04
75,00

6 darabos porcelán felespohár készlet, hibátlan, m: 5 cm
15244.

2 800 HUF

Hollóházi korsó a Márkushegyi Bányászüzem emblémájával, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
15245.

2 400 HUF

15246.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1930/40 Roschützer Porzellanfabrik Unger & Schilde art deco stílusú kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
15247.

28 000 HUF
75,88
87,50

Zebra alakú díszpohár, rajta Woody Allen idézet: "Az egyetlen bajom az élettel, hogy nem valaki más vagyok", 19x9 cm
15248.

3 600 HUF
9,76
11,25

12 darabos angol porcelán összeállítás, jelzett, közte sérültekkel.
15249.

4 000 HUF

Bavaria mid-century egyszemélyes reggeliző szett, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, minimális kopással, d: 19,5 cm
15250.

3 000 HUF

Drasche emlékkulacs + Zsolnay porcelán kulacs + porcelán pipa, sérüléssel, m: 13 cm alatt
15251.

1 600 HUF

15252.

7 500 HUF
20,33
23,44

8 darabos kínai mintás gyermekjáték porcelán szett, h: 10 cm aaltt
15253.

3 000 HUF

Seramix Török díszes váza, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm
15254.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 515:
From 9 to 18 December

End of bidding: 19:00 18 December

Viewing: 15 to 18 December
Item pick up from 20 December on Andrássy Avenue
Payment deadline is 9 January
Pay-off from 14 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events