https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Chinaware / Porcelain

Number of items: 527

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
cca 1900/1920 Szecessziós mintás osztrák pecsenyés kínáló, jelzett, kopással, 44x28 cm
1
15219.

cca 1900/1920 Szecessziós mintás osztrák pecsenyés kínáló, jelzett, kopással, 44x28 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
1925-1952 Porzellanfabrik Arno Fischer kutyával harmonikázó férfi, jelzett, kutya füle sérült, m: 11 cm
1
15220.

1925-1952 Porzellanfabrik Arno Fischer kutyával harmonikázó férfi, jelzett, kutya füle sérült, m: 11 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
2 db postás mintával ellátott Hollóházi porcelán tárgy: "Postás Művelődési Központ Budapest" tálca, 32,5x21,5 cm + "1987. HTI-TSZB" (Helyközi Távbeszélő Igazgatóság) korsó, m: 18,5 cm. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal.
1
15221.

2 db postás mintával ellátott Hollóházi porcelán tárgy: "Postás Művelődési Központ Budapest" tálca, 32,5x21,5 cm + "1987. HTI-TSZB" (Helyközi Távbeszélő Igazgatóság) korsó, m: 18,5 cm. Matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Zsolnay térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm
1
15222.

Zsolnay térdelő akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm

 
Sold
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
7 000 HUF
 
Csehszlovák virágmintás kúrapohár pár, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1
15223.

Csehszlovák virágmintás kúrapohár pár, jelzett, hibátlan, m: 11 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Drasche virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm
1
15224.

Drasche virágmintás váza, jelzett, hibátlan, m: 18 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Carl Thieme (feltehetően) figurális díszítésű aufsatz. cca 1900, figurális és gazdag plasztikus virágos díszítéssel, kézzel festett, lekapart jelzéssel, apró pattogzásokkal, m. 35 cm
1
15225.

Carl Thieme (feltehetően) figurális díszítésű aufsatz. cca 1900, figurális és gazdag plasztikus virágos díszítéssel, kézzel festett, lekapart jelzéssel, apró pattogzásokkal, m. 35 cm

 
Sold
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
13
Hammer price:
38 000 HUF
 
Meissen Wilhelm Pieck plakett, jelzett, dobozában, d: 15 cm
1
15226.

Meissen Wilhelm Pieck plakett, jelzett, dobozában, d: 15 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
cca 1930/40 Csehszlovák asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
1
15227.

cca 1930/40 Csehszlovák asztalközép kínáló, jelzett, hibátlan, d: 31 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Ditmar 6 darab dísztál és egy falidísz, jelzett, kopással, d: 23 cm
1
15228.

Ditmar 6 darab dísztál és egy falidísz, jelzett, kopással, d: 23 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Antik német porcelán figura, jelzett, hiányokkal, m: 10 cm
1
15229.

Antik német porcelán figura, jelzett, hiányokkal, m: 10 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove
Sarah Key által tervezett bögre, hibátlan, m: 9,5 cm
1
15230.

Sarah Key által tervezett bögre, hibátlan, m: 9,5 cm

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

News

Auction 515:
From 9 to 18 December


End of bidding: 19:00 18 December

Viewing: 15 to 18 December
Item pick up from 20 December on Andrássy Avenue
Payment deadline is 9 January
Pay-off from 14 January



Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17


Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Due to the postal and courrier shutdown we can only send out parcels until 18 December.
For this reason we will NOT send payment requests of the 515th auction in December, only in January together with the 516th auction.
Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!
We will send out payment requests and parcels from 9th January 515-516 combined!

 

  Events

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment