Number of items: 527

Hollóházi vizapár. Jelzett, hibátlan, m: 22 cm
15207.

1 800 HUF

4 db Oakstone Seneca 1983 Négy évszak tányér sorozat Matricás, jelzett, hibátlan d: 20 cm
15208.

6 000 HUF

Alka mid-century egyszemélyes reggeliző készlet, csésze alátéttel és desszertes tányér. Jelzett, hibátlan, d: 19,5 cm
15209.

3 000 HUF

Koszorúsné aranyszínű festett mokkás / kávés készlet. Jelzett, minimális kopással, teljes.
15210.

8 000 HUF

Japán Imari porcelán tál. XIX sz. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 31 cm
15211.

5 500 HUF
14,91
17,19

Láng Mihály Budapest egybecsésze, jelzett, lepattanással, d: 13 cm
15212.

2 000 HUF

cca 1900, 2 darab német gyermekjáték porcelán figura, m: 5 cm alatt
15213.

4 000 HUF

Epiag Hüttl Tivadar porcelán kanna, sérült csőrrel, 23x13 cm
15214.

2 000 HUF

Zsolnay kerámia korsó. Mázas kerámia, jelzett, hajszálrepedéssel. 16 cm
15215.

3 000 HUF

Herendi gyertyatartó / lámpatest, plasztikus rózsamintákkal, jelzett, sérülésekkel, m: 12 cm
15216.

3 000 HUF

2 darab porcelán kutya figura, egyik kézzel festett, h: 7-8 cm
15217.

2 600 HUF
7,05

Royal Dux vadászkutya pár. Jelzett, hibátlan, 29x19 cm
15218.

15 000 HUF
40,65
46,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 515:
From 9 to 18 December

End of bidding: 19:00 18 December

Viewing: 15 to 18 December
Item pick up from 20 December on Andrássy Avenue
Payment deadline is 9 January
Pay-off from 14 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events