Number of items: 527

Carlsbad "Windsor" 12 személyes kávés csésze alátéttel készlet, eredeti dobozában, használatlan.
15062.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
10 000 HUF

  Add to cart
  Remove
Aquincumi kacsapár, jelzett, hibátlan, kézzel festett, hibátlan, m: 8,5 cm
15063.

Available
2 000 HUF

  Add to cart
  Remove
cca 1890 Fischer bonbnonkínáló, P jelzéssel, fedél nélkül, kopással, 14x9 cm
15064.

5 000 HUF
17
Hammer price:
16 000 HUF

Zsolnay eozin mázas bokály váza. Jelzett, aljánál lepattanással, m: 28 cm
15065.

5 000 HUF
9
Hammer price:
7 500 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával (Napfény) díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24,5 cm
15066.

5 000 HUF
Hammer price:
5 000 HUF

Zsolnay ékszeres tálka, Győr város címerével díszítve, jelzett, kis kopással, d: 8,5 cm
15067.

Available
2 400 HUF

  Add to cart
  Remove
Rosenthal Bianchi design porcelán salátás tálak, 2 db eredeti dobozokban. d: 24,5 cm. Fehér mázas, jelzett, hibátlan, eredeti dobozban
15068.

Available
6 000 HUF

  Add to cart
  Remove
Aquincum cipőt kötő fiú, hibátlan, m: 10 cm
15069.

Available
2 000 HUF

  Add to cart
  Remove
Aquincum vakarózó őz. Terv: Schrammel Imre. Jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
15070.

5 000 HUF
Hammer price:
5 000 HUF

Porcelán emeletes kínáló, d: 18 cm, m: 24 cm
15071.

3 000 HUF
Hammer price:
3 200 HUF

cca 1880-1920 Antik KPM csésze alátéttel, jelzett, kopással, d: 17 cm
15072.

4 000 HUF
Hammer price:
7 500 HUF

Zsolnay régi citromsárga színű 4 darab csésze alátéttel, jelzett, minimális kopással, d: 14,5 cm
15073.

4 000 HUF
Hammer price:
4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 515:
From 9 to 18 December

End of bidding: 19:00 18 December

Viewing: 15 to 18 December
Item pick up from 20 December on Andrássy Avenue
Payment deadline is 9 January
Pay-off from 14 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events