Number of items: 527

cca 1900 Kézzel festett kagylómintás csésze, jelzés nélkül, kis kopással, m: 6,5 cm
14918.

3 000 HUF
Hammer price:
3 200 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán váza. Jelzett, hibátlan m: 29,5 cm
14919.

15 000 HUF
40,65
46,88
Hammer price:
15 000 HUF

Herendi Viktória mintás karmos váza, jelzett, kis kopással, m: 13 cm
14920.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
16 000 HUF
43,36
50,00

  Add to cart
  Remove
Horváth László (Debrecen, 1941-): II. János Pál arcképe. Litofán porcelán, 1991, jelzett, hibátlan, d: 31 cm
14921.

5 000 HUF
Hammer price:
5 000 HUF

Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x11 cm
14922.

5 500 HUF
14,91
17,19
Hammer price:
5 500 HUF

Rosenthal antik 11 darab csésze 9 darab alátéttel, jelzett, d: 14,5 cm
14923.

6 000 HUF
Hammer price:
6 000 HUF

Shuhoe 5 személyes japán teáscsésze készlet, jelzett, hibátlan, m:7 cm
14924.

4 000 HUF
Hammer price:
4 000 HUF

Zsolnay Vízhordó fiú. Terv.: Sinkó András. Jelzett, egy ütődésnyommal, m: 18 cm
14925.

3 200 HUF
8,67
10,00
Hammer price:
4 400 HUF

2db kínai "tojáshéj" porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 26 cm
14926.

5 000 HUF
10
Hammer price:
11 000 HUF

cca 1880-1900 Szecessziós osztrák emlékbögre alátéttel, kopással, d: 18 cm
14927.

Available
3 000 HUF

  Add to cart
  Remove
Fürstenberg vékonyporcelán csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
14928.

Available
3 000 HUF

  Add to cart
  Remove
Hat személyes teás, kakaós készlet, porcelán, eredeti dobozában, jelzett, hibátlan
14929.

5 000 HUF
Hammer price:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 515:
From 9 to 18 December

End of bidding: 19:00 18 December

Viewing: 15 to 18 December
Item pick up from 20 December on Andrássy Avenue
Payment deadline is 9 January
Pay-off from 14 January

Holiday opening hours:
20. December Saturday: 10-15
22. December Monday: 12-17
23. December Tuesday: 10-17

Our office will be closed from 24. December to 5. January.
Opening: Tuesday, January 6th 10 am

Please wait for the payment requests with postage before you send your payment!

  Events