Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 103

10db-os magyar és külföldi sportjelvény-tétel, közte 1972. "BP. Építők SC - 1922-1972" a Budapesti Építők Sport Club zománcozott jubileumi jelvénye (19mm) + Románia 1990 k. "Mindannyiunk egészségére - Csíkszereda" a csíkszeredai futóverseny magyar és román nyelvű zománcozott fém jelvénye + Nagy-Britannia 1996. "UEFA Európa Bajnokság - Anglia" 3xklf műgyantás jelvény + Szovjetunió 1986. "Moszkvai Olimpia - Misha mackó" Al kabalajelvény T:AU,XF
33407.

2 400 HUF

1900 k. "Kerékpár Egylet 1896. Budapest" jelzett Ag kerékpár sport emlékérem (53,14g/0.950/110x67mm) T:XF, patina
33408.

30 000 HUF
81,30
93,75

1900 k. "Úszás / Turulmadár" kétoldalas öntött bronz díjérem, lekopott [Ludvig] gyártói jelzéssel (36mm) T:F, peremhiba, karc
33409.

3 000 HUF

1903. "Kassai Atletikai Club 1903" bronz sport emlékérem füllel, "SGA" gyártói jellel. Szign.: Berán Lajos T:AU,XF
33410.

12 000 HUF

1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - díj" kétoldalas bronz díjérem füllel (33mm) + DN ~1950. "Honvéd Sportversenyek" bronzozott Al kétoldalas emlékérem, Rákosi-címerrel. Szign.:Jákfalvy (50mm) T:XF patina
33411.

2 000 HUF

1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - díj / Ép ész edzett testben él" kétoldalas bronz díjérem füllel "S GA" gyártói jelzéssel (33mm) + Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" bronz egyoldalas emlékplakett (55x43mm) T:XF patina
33412.

2 000 HUF

1910 k. "OTE (Óbudai Torna Egylet)" bronz díjérem füllel, szalag nélkül (22x37mm) + "MUSZ (Magyar Úszó Szövetség)" bronz díjérem (33mm) T:XF
33413.

2 000 HUF

1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (37mm) + Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" bronz egyoldalas emlékplakett (55x43mm) T:XF patina
33414.

2 000 HUF

1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (37mm) + Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" bronz egyoldalas emlékplakett (55x43mm) T:XF patina, egyiken kis ph.
33415.

2 000 HUF

1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF kis patina
33416.

2 000 HUF

1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF patina
33417.

2 000 HUF

1927. "Tiszántúli Automobil Club Turaversenye 1927. jun. 19." egyoldalas öntött bronz plakett. Szign.: Kisfaludi Stróbl Zsigmond (115mm) T:AU / Hungary 1927. "Tiszántúl Automobile Club Touring Race 19th June 1927" commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Stróbl (115mm) C:AU
33418.

26 000 HUF
70,46
81,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF