Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 103
3489788
33407
518
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
10db-os magyar és külföldi sportjelvény-tétel, közte 1972. "BP. Építők SC - 1922-1972" a Budapesti Építők Sport Club zománcozott jubileumi jelvénye (19mm) + Románia 1990 k. "Mindannyiunk egészségére - Csíkszereda" a csíkszeredai futóverseny magyar és román nyelvű zománcozott fém jelvénye + Nagy-Britannia 1996. "UEFA Európa Bajnokság - Anglia" 3xklf műgyantás jelvény + Szovjetunió 1986. "Moszkvai Olimpia - Misha mackó" Al kabalajelvény T:AU,XF
2 400 HUF
3456242
33408
518
30000
Numismatics
1900 k. "Kerékpár Egylet 1896. Budapest" jelzett Ag kerékpár sport emlékérem (53,14g/0.950/110x67mm) T:XF, patina
30 000 HUF
3375182
33409
518
Numismatics
1900 k. "Úszás / Turulmadár" kétoldalas öntött bronz díjérem, lekopott [Ludvig] gyártói jelzéssel (36mm) T:F, peremhiba, karc
3 000 HUF
3491654
33410
518
Numismatics
1903. "Kassai Atletikai Club 1903 " bronz sport emlékérem füllel, "SGA" gyártói jellel. Szign.: Berán Lajos T:AU,XF
12 000 HUF
3472093
33411
518
Numismatics
1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - díj" kétoldalas bronz díjérem füllel (33mm) + DN ~1950. "Honvéd Sportversenyek" bronzozott Al kétoldalas emlékérem, Rákosi-címerrel. Szign.:Jákfalvy (50mm) T:XF patina
2 000 HUF
3472087
33412
518
Numismatics
1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - díj / Ép ész edzett testben él" kétoldalas bronz díjérem füllel "S GA" gyártói jelzéssel (33mm) + Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" bronz egyoldalas emlékplakett (55x43mm) T:XF patina
2 000 HUF
3490506
33413
518
Numismatics
1910 k. "OTE (Óbudai Torna Egylet)" bronz díjérem füllel, szalag nélkül (22x37mm) + "MUSZ (Magyar Úszó Szövetség)" bronz díjérem (33mm) T:XF
2 000 HUF
3472072
33414
518
Numismatics
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (37mm) + Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" bronz egyoldalas emlékplakett (55x43mm) T:XF patina
2 000 HUF
3472068
33415
518
Numismatics
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (37mm) + Bakonyi Sándor (1892-1937) ~1930. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912-1927" bronz egyoldalas emlékplakett (55x43mm) T:XF patina, egyiken kis ph.
2 000 HUF
3471985
33416
518
Numismatics
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF kis patina
2 000 HUF
3471988
33417
518
Numismatics
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF patina
2 000 HUF
3267507
33418
518
26000
Numismatics
1927. "Tiszántúli Automobil Club Turaversenye 1927. jun. 19." egyoldalas öntött bronz plakett. Szign.: Kisfaludi Stróbl Zsigmond (115mm) T:AU / Hungary 1927. "Tiszántúl Automobile Club Touring Race 19th June 1927" commemorative Br cast plaque. Sign: Zsigmond Kisfaludi Stróbl (115mm) C:AU
26 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house