Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 103

1930. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Grand Prix 1930. ápr. 13." nagyméretű bronz plakett "Király Kálmán műszaki főtanácsosnak" gravírozással, hátoldalán csavaros rögzítővel. Szign.: Sződy Szilárd (173x155mm) T:márványlapról lefeszegetve, több sérüléssel
33419.

100 000 HUF
271,00
312,50

1930 k. "Munkás Testedző Egyesület / 1908" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán gravírozva és "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Ripszám Henrik (1889-1976) (40mm) T:XF kis patina, ph.
33420.

2 000 HUF

1930 k. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (40mm) T:XF patina, kopott ezüstözés HP 1282.
33421.

1930 k. "Országos Testnevelési Tanács" ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (40mm) T:XF patina, kopott ezüstözés
HP 1282.

500 HUF
1,36
1,56

1933. "K. P. L. E. 1933. X 1. I. CS. / Ezzel" kétoldalas, ezüstözött bronz sportlövész díjérem füllel, "HAWEL BP." gyártói jelzéssel (40mm) + DN(~1950) "Honvéd Sportversenyek" kétoldalas Al díjérem (50mm) T:XF,VF, ezüstözés kopás
33422.

2 400 HUF

33423.

1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel. Szign.: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) T:XF ph., ezüstözés kopott
Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:XF edge error, silvering worn

10 000 HUF

33424.

1 600 HUF

1937. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" bronz érdemérem, eredeti "BSzKRT. S.E. 1937." feliratú dísztokban (42mm) T:AU patina
33425.

5 000 HUF

33426.

3 000 HUF

1942. "Leventeverseny" kétoldalas bronz díjérem, gravírozás lekoptatva. Szign.: "Berán" + DN "Asztalitenisz / III." kétoldalas, aranyozott bronz díjérem T:VF, karc
33427.

2 000 HUF

1943. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Pestszentlőrinci Társadalmi és Sportegyesület 1905 / Becsülettel a Hazáért" bronz emlékérem, hátoldalán gravírozott "1943" évszámmal, korabeli dísztokban. Szign.: Siklódy Lőrinc (1876-1975) (40mm) T:AU
33428.

8 000 HUF

1947-1948. "Csepel Munkás Testedző Kör" kétoldalas bronz díjérem gravírozással (2xklf: 39mm és 30mm) T:XF patina
33429.

2 000 HUF

1948. "1945 - Felszabadulási váltó" kétoldalas Zn díjérem, hátoldalán "1948 I." gravírozással (35mm) T:XF
33430.

100 HUF
0,27
0,31

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF