Books: Tales

Number of items: 57

Benedek Elek: Gyermekkori történetek. 1. kiadás. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21618.

2 000 HUF

Twain, Mark: Koldus és királyfi. Bp., Révai. Ex librisszel. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21619.

2 000 HUF

Faylné Hentaller Mária: Fekete Kató és más elbeszélések. Bp., Lampel. Kiadói festett egészvászon kötés, kopottas állapotban.
21620.

2 000 HUF

Rákosi Jenő: A kis Kelemen története. Regény kicsik és nagyok számára. Bp., Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói egészvászon kötés, címlapon ragasztások, néhány ceruzás firka, foltos lapok, kopottas állapotban.
21621.

2 000 HUF

Twain, Mark: Hajósélet a Mississippin. Fordította: Zigány Árpád. Bp., Révai. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21622.

2 000 HUF

Z. Tábori Piroska: Dugó Dani a nagyvárosban. D. Róna Emy képeivel. Bp., 1930, Dante. Kiadói félvászon kötés, előzéklap kijár, kopottas állapotban.
21623.

2 000 HUF

J. Z. Novák: A torkos nyuszi. Bp., 1970, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21624.

2 000 HUF

Lónyay Sándorné ifj.: Egy árva leány története. Bp., 1906, Magyar Kereskedelmi Közlöny. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban.
21625.

2 000 HUF

Kis Boldogasszony képeskönyve. A magyar népénekek alapján összeállították: Bali Mária Ildefonsa és Kákonyi Mária Constatina. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21626.

2 000 HUF

A néger királyok kincse. Angolból átdolgozta Gauss Viktor. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
21627.

2 000 HUF

Kriza János: Az álomlátó fiú. Székely népmesék. Válogatta és szerk.: Kovács Ágnes. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra Ferenc. 268 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, jó állapotban.
21628.

1 800 HUF

Vegyes könyvtétel, 4 db: 2 db A Little Owl Book: ABC, The Gingerbread Man, valamint: Keep Calm and Carry On, Keep Calm for Mums.
21629.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF