Books: Tales

Number of items: 57

Ráduly János: Tündérszép mosolygó Ilona. Kibédi népmesék. Bukarest, 1980 Ion Creanga. Cseh Gusztáv illusztrációival. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel.
21606.

2 400 HUF

Pohárnok Jenő: Észak csillaga. Mesék nyolc-tízéves gyermekek számára. K. Sávely Dezső művészi képeivel. Bp., [1931.], Szent István-Társulat, 103+1 p. 4. kiadás. + 2 (színes képtáblák) t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Kiadói félvászon-kötés, kopott, javított borítóval, javított gerinccel és kötéssel, néhány lapon szakadással, foltos lapokkal, a rajzok egy részénél színezésekkel.
21607.

2 400 HUF

cca 1960 A Dörmögő Dömötör c. gyermeklap össz. 5 darab száma
21608.

2 400 HUF

4 db könyv - Kimpton, Diana: A pónibolond hercegnő; Hughes, Susan: A Sable-szigeti vadló; Siamon, Sharon: Mysteri utolsó esélye. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21609.

2 000 HUF

21610.

Srećko Pospišil: Once upon a time... (English Fairy Tale) Moszkva, 1975,
Progress Publishers. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír-védőborítóban

2 000 HUF

Kertész Erzsébet: Mint fűszál a réten... Bp., Pantheon. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
21611.

2 000 HUF

21612.

2 000 HUF

21613.

2 000 HUF

Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Bp., Kossuth. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21614.

2 000 HUF

4 db mesekönyv - Borsai Ilona: Fürdik, fürdik a libám; Móra Ferenc: Mártonka levele; Képes Géza: Állatok bálja; Húsvéti hívogató. Somorjai Éva rajzaival. Harmonika mesekönyvek, kissé kopottas állapotban.
21615.

2 000 HUF

Hurley, Tonya: Szellemlány. Vágyakozás. Bp., 2014, Pongrác Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban
21616.

2 000 HUF

Z. Tábori Piroska: Amit a szél úrfi mesél. Bp., Dante. Újrakötött kartonált kötés, jó állapotban.
21617.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF