Books: Tales

Number of items: 57

Rejtő-sorozat képregény sorozat 12 száma. Korcsmáros Pál rajzaival. kiadói tűzött papírkötés általában jó állapotban rejtvények nagyrészt megfejtve
21581.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kampe J. H.: Ifjabbik Robinson, mulatságos olvasó könyv gyermekek és ifjak számára. Pest 1858. Heckenast. 1 t színezett kőnyomat, 247 (5)p. Korabeli, sérült papírkötésben, címlapon kis hiány, néhány ceruzás kis firka.
21582.

5 000 HUF

Rákosi Viktor: Hős fiúk. Regényes történet a szabadságharcból fiúk és leányok számára. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., [1942], Singer és Wolfner, 175+[1] p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé foltos borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel.
21583.

4 000 HUF

Vojtech Kubasta: A csizmás kandúr. (Térbeli / pop-up mesekönyv). Prága, 1969, Artia. Kiadói félvászon-kötés, minimális sérüléssel
21584.

4 000 HUF

Fazekas Mihály: Lúdas Matyi. Egy eredeti magyar rege. Négy levonásban. Írta F(azekas) M(ihály). Színes nyomott metszetekkel Reich Károly illusztrálta. Bp., 1966, Magyar Helikon. Számozott (475./800) példány. Kiadói egészbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
21585.

4 000 HUF

5 db mesekönyv: Jonathan Swift: Gulliver utazása Lilliputban.; József Attila: Gyönyörű, gyönyörű.; L. Frank Baum: Oz, a nagy varázsló.; Móra Ferenc: A hatrongyosi kakasok.; Marsak: Tizenkét hónap. Változó állapotban.
21586.

4 000 HUF

Vajdai Ágnes Viktória: Eszterhézai tündérmesék. H.n., é.n. Megjelent 2000 példányban. Interaktív mesekönyv. A könyvben felnyitható ajtók és ablakok hibátlanok! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
21587.

4 000 HUF

Az erdő kapitánya című mesekönyv, hozzá 3 darab képregény.
21589.

3 000 HUF

3 db képes mesekönyv: Sebők Éva - Stuiber Zsuzsa: Libikóka.; Mandel Tamás: Régimódi mozdonyok.; B. Méhes Vera: Nézz körül és mesélj róla I. Változó állapotban.
21590.

3 000 HUF

R. Szef - L. Majorova: Cirkusz. Ford.: Tótfalusi István. (Térbeli mesekönyv.) Bp., [1987], Móra. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21591.

3 000 HUF

21592.

1 400 HUF

Kriza János: Az álomlátó fiú. Székely népmesék. Vál. és szerk.: Kovács Ágnes. Lukáts Kató rajzaival. Bp., 1961, Móra, 265+[3] p. Kiadói félvászon-kötés, helyenként ázásnyomokkal.
21593.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF