Books: Tales

Number of items: 57

A fakó lovacska. Kazah népmesék. Róna Emy rajzaival. (Fordította Balázs Béla és Geréb László. 1. kiadás. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21594.

2 800 HUF

ezeregy éjszaka. Az arabs regefüzérből szemelt mesék. A magyar ifjúságnak meséli Endrei Zalán. Bp., é.n. Újrakötött félvászon kötés, öt sérült litografált illusztráció, firkált lapok, kopottas állapotban.
21595.

2 800 HUF

Dickens, [Charles] Károly: Copperfield Dávid élettörténete. - - regényéből. A magyar ifjuság számára átdolgozta: Benedek Gyula. Bp., 1906, Athenaeum, 151+[1] p.+ 4 t. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel.
21596.

2 800 HUF

Mariweka. Piaroa Indián mítoszok és mesék. Gyűjtötte, vál., és ford., az utószót és a jegyzeteket írta Boglár Lajos. Népek meséi szerk.: Karig Sára. Bp., 1987, Európa, 142 p.+4 t. A védőborítót, a kötéstervet, és az illusztrációkat Lóránt Lilla rajzolta. Megjelent 330 példányban. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
21597.

2 600 HUF
7,05

Böngérfi János: Kornyáti Békés Gáspár, a nagy államférfiú. Történeti elbeszélés a magyar ifjuságnak. Bp., 1896, Athenaeum, 1 t.+ 106+[2] p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés.
21598.

2 600 HUF
7,05

Tuskó Matyi kalandjai szárazon és vizen. Collodi "Pinocchio"-ja után a magyar ifjúság számára átdolgozta: Radó Antal. [Bp., 1926], Lampel R., 215+[1] p. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
21599.

2 400 HUF

Szektor: Csibészklub. Márton Lajos rajzaival. Zászlónk könyvek 4. sz. Bp., 1944, Élet-ny., 197+[3] p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, kijáró címlappal, a címlapon kivágásból eredő hiánnyal.
21600.

2 400 HUF

Takács L. András: Legendás Felvidék. Legendák a felvidéki várakról. A magyar ifjúság számára összegyűjtötte: - - . Bp., [1938], Dante, 134+[2] p.+ 16 t. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos borítóval.
21601.

2 400 HUF

Rónay Mária: Erdélyi kaland. Országjáró VI. b. Györgyfi György rajzaival. Bp., Hungária. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
21602.

2 400 HUF

Mark Twain 2 kötete: The Adventures of Tom Sawyer. + The Adventures of Huckleberry Finn (Tom Sawyer's Comrade). London, 1898-1899, Chatto & Windus. Angol nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
21603.

2 400 HUF

Weöres Sándor - Károlyi Amy: Hetedhét ország. - - versei. Urai Erika rajzai. (Bp. 1975. Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó.) 31 p
21604.

2 400 HUF

Lachmann, Anna: Mein buntes Jahr. Innsbruck, Wagner'sche Univ.-Buchdruckerei. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
21605.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF