Mórotz Kálmán: Az 1944-45. évi mezőgazdasági árak. Az új mezőgazdasági évre érvényes árszabályzó rendelkezések ismertetése. Összeáll.: - - . Szeged, [1944], Városi Ny., 294 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, néhány kissé sérült lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
vitéz Turvölgyi Albert: A szeszegyedáruságra vonatkozó rendelkezések gyüjteménye. Összeáll.: - - . I. kötet: Jogszabályok. Bp., 1938, M. Kir. Állami Nyomda, XII+701 p. Egyetlen kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, kopottas borítóval és gerinccel, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel. (Ritka!)