Books: Law

Number of items: 41

Angyal Pál: Emlékeim. Bp., 2010, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó, 143 p. Reprint kiadás. Angyal Pál (1873-1949) büntetőjogász, egyetemi tanár. Kiadói kartonált papírkötés.
19466.

Angyal Pál: Emlékeim. Bp., 2010, Magyar Közlöny Lap- és Könyvkiadó, 143 p.
Reprint kiadás. Angyal Pál (1873-1949) büntetőjogász, egyetemi tanár.
Kiadói kartonált papírkötés.

2 000 HUF

Reflexiones circa articulos de coordinatione fororum judiciariorum per exmissam in sequelam art. 67: 1790. regnicolarem deputationem projectatos; cum subnexis ad fnem observationibus sub-deputationis regnicolaris juridicae. (2-r. 2 lev., 76 + 29 l.) Budae, 1828. Typis Univ, Fűzve, korabeli papírborítóval
19467.

2 000 HUF

19468.

Kiadói papírkötés.

1 600 HUF

1939 A Jogi Hírlap c. folyóirat XIII. évfolyamának számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19469.

500 HUF
1,36
1,56

1937 A Jogi Hírlap c. folyóirat XI. évfolyamának számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, intézményi bélyegzővel.
19470.

500 HUF
1,36
1,56

1941-1942 A Jogi Hírlap c. folyóirat vegyes számai egybekötve. Szerk.: Dr. Boda Gyula. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19471.

500 HUF
1,36
1,56

19472.

1 400 HUF

19473.

900 HUF
2,44
2,81

Az 1927. évi január hó 25-ére összehivott Országgyűlés Felsőházának irományai. II. kötet. Bp., 1927, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+566 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, "Az Országgyűlés Felsőháza" bélyegzővel.
19474.

400 HUF
1,08
1,25

Az 1927. évi január hó 25-ére összehivott Országgyűlés Felsőházának irományai. XI. kötet. Bp., 1929, Pesti Könyvnyomda Rt., VIII+484 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, "Az Országgyűlés Felsőháza" bélyegzővel.
19475.

400 HUF
1,08
1,25

19476.

1 000 HUF

19477.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF