Books: Law

Number of items: 41

A külfölddel való fizetési forgalmat, valamint egyes hitelügyi kérdéseket szabályozó törvények, kormányrendeletek és egyéb fontosabb rendelkezések gyűjteménye. (1931. évi július hó 14-től 1936. évi december hó 31-ig.) + I. Pótfüzet. (1937. év január hó 1-től 1938. évi december 31.-ig.) Kézirat gyanánt. Bp., Magyar Nemzeti Bank Közgazdasági, Tanulmányi és Statisztikai Osztály, 4+XIII+1+316 p., 4+V+1+126 p. Borító nélkül és kiadói papírkötésben, az utóbbi szakadt, foltos borítóval.
19454.

500 HUF
1,36
1,56

Dr. Stein Fülöp: Adatok a tényállás psychologiai diagnózisához. Bp., 1909. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19455.

2 800 HUF

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db: Mezey Barna: Magyar jogtörténet. Szerk.: - -.; Magyar alkotmánytörténet. 3. átdolgozott, javított kiadás. Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
19456.

Vegyes jogi könyvtétel, 2 db:
Mezey Barna: Magyar jogtörténet. Szerk.: - -.;
Magyar alkotmánytörténet. 3. átdolgozott, javított kiadás.
Bp., 2000-2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.

2 000 HUF

Keresztessy Ernő (szerk.): A társulati adó jogszabályai. Bp., 1940, Athenaeum. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, borítón névbejegyzéssel.
19457.

500 HUF
1,36
1,56

19458.

2 400 HUF

Közjog. Szerk.: Dr. Márkus Dezső. Magyar közigazgatási törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1910, Grill Károly könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel.
19459.

500 HUF
1,36
1,56

A magy. kir. távirászati rendeletek tára. Kiadja a Közmunka- és Közlekedési Magy. Kir. Ministerium. 1881-dik (tizenkettedik) évi folyam. Bp., 1882, Hornyánszky-ny., XIV+92 p. Korabeli félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
19460.

900 HUF
2,44
2,81

19461.

2 000 HUF

Igazságügyi törvények tára. Az Igazságügyi Közlöny melléklapja. III-XI. évfolyam, 1920-1928. Bp., 1929, Magyar Kir. Igazságügyminisztérium (Vác, Váci Kir. Orsz. Fegyintézet-ny.), VIII+786 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
19462.

500 HUF
1,36
1,56

19463.

500 HUF
1,36
1,56

Szilágyi Sándor: Lavotta János. A kor és az ember. Bp., é.n., Könyvbarátok Szövetsége. 150p. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, gerincen apró sérüléssel, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel, első néhány kevés lap tetején ázásnyommal.
19464.

500 HUF
1,36
1,56

Pollák Illés: Erősek és gyengék. A jogrend fizikája. Társadalom-bölcseleti tanulmány. Bp., 1902, Franklin, 298 p. 1. kiadás. Korabeli álbordás aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
19465.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF