19463.
Books: Law
500 HUF
1,36 EUR, 1,56 USD
Judik Béla (szerk.): "Hangya" ügyviteli szabályok. III. kötet. Bp., 1941, ,,Hangya" Szövetkezeti Központ, (Hungária-ny.), 450 p.+2 t. 3. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, régi bélyegzésekkel.