Books: Technics

Number of items: 87

21172.

3 000 HUF

Polte - Hein - Windoffer: Clocks and Watches from the Landrock Collection. Leipzig, 1987. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21173.

2 200 HUF
5,96
6,88

Gardiner-O'Neill: Toy Cars. An internatonal survey of tinplate and diecast cars from 1900 to the present day. London, Tiger Books. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21174.

2 200 HUF
5,96
6,88

Vörös Imre: Gépelemek. Géprajz. A Műegyetemen tartott előadásai alapján írta: - - . (Gépelt kézirat). Bp., 1948, Műegyetem, 1 sztl. lev.+ 82 p.+ 18 (mellékletek) t. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé dohos.
21175.

2 600 HUF
7,05

21176.

2 400 HUF

Teichmann, Alfred: Zur Berechnung auf Knickbiegung beanspruchter Flugzeugholme. München, 1931, R. Oldenbourg-ny., 1 sztl. lev.+ 50+(2) p. Német nyelven. Félvászon-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
21177.

1 200 HUF

21178.

2 400 HUF

Kerber Márton: A gépjárművezetői vizsga teljes anyaga. Kérdés és feleletekben. A gépjármű ápolása és vezetése. Bp.,én.,Merkantil-ny., 88 p. Kiadói papírkötés, leszakadt borítóval. + A másik címlapjához kötve: A gépjárművezetői vizsga rendészeti anyaga kérdésekben és feleletekben. Bp., 1936, Stádium, 40 p. Kiadói papírkötés.
21179.

1 800 HUF

21180.

2 200 HUF
5,96
6,88

21181.

2 000 HUF

Preusch, Eberhard: Így gondozd a Trabantodat. Bp., 1973, Táncsics. Kiadói kartontál kötés, gerincnél elvált, széteső állapotban.
21182.

2 000 HUF

3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Angyal László: Hullámzó láthatár. Bp., 1981, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Jereb Gábor: Vitorlázó repülőgépek. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Simó Willy: Hogyan lehetek pilóta? Haditechnika fiataloknak. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói tűzött papírkötés, a borítón ázásnyommal.
21183.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF