https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Technics

Number of items: 87

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években. I. köt.: Összesítő kimutatások. Bp., 1902, Athenaeum, XXV+(1)+133 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
1
21196.

A Magyar Korona országainak külkereskedelmi forgalma az 1891-1901. években. I. köt.: Összesítő kimutatások. Bp., 1902, Athenaeum, XXV+(1)+133 p. Félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval és gerinccel, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
,,Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1977, VEB Sachsenring Automobilwerke, 83+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
1
21197.

,,Trabant 601" személygépkocsi kezelési útmutatója. Limousine és Universal 601 Standard, 601 S, 601 de Luxe. Zwickau, 1977, VEB Sachsenring Automobilwerke, 83+(1) p.+ 1 (kihajtható) t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21198.

Palotás László et al.: Hidak. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva 130+6p. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
S.I. Logatschew: Frachtschiffe der Zukunft. Berlin, 1980. Transpress. Kiadói kartonált papírkötésben 138p.
1
21199.

S.I. Logatschew: Frachtschiffe der Zukunft. Berlin, 1980. Transpress. Kiadói kartonált papírkötésben 138p.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
21200.

Karsay Endre: Motorosrepülés. Bp., [1955.], Magyar Önkéntes Honvédelmi Szövetség,560 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.
1
21201.

Sárközy Ferenc: Mérnöki célokra készülő nagyméretarányú felmérések vízszintes alapponthálózatának pontossági vizsgálata. (Különlenyomat). Az Építőipari és Közlekedési Műszaki Egyetem tudományos közleményei XII. köt. 2. sz. Bp., 1966, ÉKME, 153-175 p. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Csanádi - Nagyváradi - Winkler: A magyar repülés története. (Két példány: 1. kiadás, illetve 2., bővített kiadás.) Bp., 1974-1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, az 1. kiadás kissé viseltes állapotban.
1
21202.

Csanádi - Nagyváradi - Winkler: A magyar repülés története. (Két példány: 1. kiadás, illetve 2., bővített kiadás.) Bp., 1974-1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, az 1. kiadás kissé viseltes állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
2
 
Kiss Imre: Kibernetika II. Az elektronikus számoló- és adatfeldolgozó gépek általános ismertetése. (Előadásvázlat.) [Bp.], 1969, (ZMKA háziny.), 34 p.+ 6 (ábrák) t. Kiadói tűzött papírkötés.
1
21203.

Kiss Imre: Kibernetika II. Az elektronikus számoló- és adatfeldolgozó gépek általános ismertetése. (Előadásvázlat.) [Bp.], 1969, (ZMKA háziny.), 34 p.+ 6 (ábrák) t. Kiadói tűzött papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
0
 
3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Repülési lexikon. 1-2. kötet. Főszerk.: Szabó József. Bp., 1991, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Moldoványi Ákos - Zsille Péter: Égi utakon. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
21204.

3 db repüléssel kapcsolatos könyv: Repülési lexikon. 1-2. kötet. Főszerk.: Szabó József. Bp., 1991, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Moldoványi Ákos - Zsille Péter: Égi utakon. Bp., 1987, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
2 db repülőgépekről szóló könyv: Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Nagyváradi Sándor - Varsányi Ernő: Katonai repülőgépek. Típuskönyv. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kisebb ázásnyomokkal.
1
21205.

2 db repülőgépekről szóló könyv: Vass Balázs: Repülőgép-, helikopter- és hajtóműtípusok. Bp., 1974, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés. + Nagyváradi Sándor - Varsányi Ernő: Katonai repülőgépek. Típuskönyv. Bp., 1976, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kisebb ázásnyomokkal.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Stephan, [Paul]: Die Drahtseilbahnen. Ihr Aufbau und ihre Verwendung. Berlin, 1914, Julius Springer, IV+(2)+288+(2) p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón sérülésekkel, belül a lapok jó állapotban.
1
21206.

Stephan, [Paul]: Die Drahtseilbahnen. Ihr Aufbau und ihre Verwendung. Berlin, 1914, Julius Springer, IV+(2)+288+(2) p. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Aranyozott egészvászon-kötésben, a borítón sérülésekkel, belül a lapok jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Tecklenburg, [Theodor Saladin]: Handbuch der Tiefbohrkunde. [A mélyfürástan kézikönyve]. Band II. Das Spülbohrsystem. Leipzig, 1887, Baumgärtner's Buchhandlung. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban. + Dr. Nyúl Gyula: A magyar ásványolaj. Közlemény a Műegyetem Chemiai-Technológiai Intézetéből. Viseltes állapotban, az egyik lap különvált, 3 sztl. lev.
1
21207.

Tecklenburg, [Theodor Saladin]: Handbuch der Tiefbohrkunde. [A mélyfürástan kézikönyve]. Band II. Das Spülbohrsystem. Leipzig, 1887, Baumgärtner's Buchhandlung. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Német nyelven. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban. + Dr. Nyúl Gyula: A magyar ásványolaj. Közlemény a Műegyetem Chemiai-Technológiai Intézetéből. Viseltes állapotban, az egyik lap különvált, 3 sztl. lev.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment