Books: Technics

Number of items: 87

A miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem 2 db tankönyve: Gáspár Gyula - Nikodémusz Antal: Matematika IV. + Batár Zoltán: Útmutató a Dr. Gáspár Gyula - Raisz István: Matematika II. c. jegyzethez. Bp., 1963-1968, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, az egyik kötet borítóján sarokhiánnyal, sérült címlappal. Megjelentek 508, illetve 1010 példányban.
21148.

2 000 HUF

Porkoláb László: Régi vaskohászati szakkifejezések, műszók, zsargonok. Miskolc, 2003. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21149.

2 000 HUF

Ternai Zoltán: A motorkerékpár szerkezete és kezelése. Bp., 1955, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21150.

2 000 HUF

Központi vezérlőrendszerek. Néhány fontosabb - légoltalmi célra alkalmas - kapcsolóberendezés műszaki ismertetése. Bp., 1940, Magyar Villamos Művek Országos Szövetsége (Athenaeum-ny.), 112+(4) p.+ 6 t. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, minimálisan sérült borítóval. Ritka!
21151.

26 000 HUF
70,46
81,25

ca 1958 Csepel 125/49 motorkerékpár használati és kezelési utasítása, ábrákkal, 144p Egészvászon kötésben kopott borítóval
21152.

20 000 HUF
54,20
62,50

Hütte: A mérnöki tudományok kézikönyve. 1993, Springer Verlag. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21153.

5 500 HUF
14,91
17,19

Trummer Árpád (szerk.): A Tiszántúl öntözése. Az 1937:XX. t.c. alapján épülő öntözőművek általános alapelveinek és kerettervének ismertetése. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium kiadványai 1937. 6. sz. Bp., 1938, "Pátria"-ny., XII, 280 p.+ 19 (részben duplaoldalas, ill. kihajtható) t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
21154.

8 000 HUF

21155.

7 000 HUF
18,97
21,88

21156.

3 800 HUF
10,30
11,88

21157.

4 000 HUF

Dr. Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971, Műszaki. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
21158.

4 000 HUF

Tóth Ernő: Hazánk, Magyarország ismert és rejtett hídjai. Bp., 2015, Yuki Studio. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
21159.

3 800 HUF
10,30
11,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF