Books: Technics

Number of items: 87

Sevin Henrik: Faekétől a Hofherr-gépig. A Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Magyar Gépgyári Művek Részvénytársaság története. 1842 -1869 -1944. Bp., 1944, Szerzői, (Révai-ny.), 1 t.+ 272 p. Egyetlen kiadás. Számos fekete-fehér illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés, "Steyr-Austro-Daimler-Puch Művek Rt. Munkás Könyvtára" bélyegzéssel.
21135.

2 800 HUF

21137.

2 400 HUF

Blázy János: Autóvezetők, motorosok kézikönyve. Összeáll.: - - . Bp., 1940, Viktória Autószakiskola, 428 p.+ 2 t. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.
21138.

2 400 HUF

21139.

2 400 HUF

21140.

2 400 HUF

21141.

2 000 HUF

Vécsey Aurél 2 műve: Nagy-Magyarország. A revizionizmus és irredentizmus története.; Betyárok könyve. Betyárvilág Magyarországon. Bp.,2014, Vagabund. Kiadói papírkötés.
21142.

2 000 HUF

Hatvani László: Az írógép. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1984, Műszaki. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
21143.

1 800 HUF

21144.

2 000 HUF

21145.

2 000 HUF

21146.

2 000 HUF

A miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem 2 db tankönyve: Bálint Lajos: Megmunkálási pontosság. (Tűrések, illesztések.) + Terplén Zénó: Gépelemek III. rész. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, a borítókon és az egyik címlapon sarokhiánnyal. Megjelentek 335, illetve 375 példányban.
21147.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF