Books: Technics

Number of items: 87

Szennyvíztisztító kisberendezések. Oldómendencék. H.n., Építkezésügyi Kiadó. Kiadói karton mappában, viseltes állapotban.
21160.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ford Fiesta, Ford Ka, Mazda 121. Így csináld! karbantartás, javítás, beállítás, autóvillamosság. Bp., é.n. Megjelent 500 példányban. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21161.

3 200 HUF
8,67
10,00

Herzog, Siegfried: Elektrisch betriebene Krane und Aufzüge. Zürich, 1905, Verlag von Albert Raustein. Kiadói egészvászon kötés, gerincen szakadások, kopottas állapotban.
21162.

3 600 HUF
9,76
11,25

Ford Scorpio. Karbantartás. Javítás. Javítási kézikönyv. 1996, Maróti - Godai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21163.

3 200 HUF
8,67
10,00

21164.

3 600 HUF
9,76
11,25

21165.

3 200 HUF
8,67
10,00

ÁFORT. Ásványolajtermékek kézikönyve. Összeállította az ÁFORT Kenéstechnikai Brigádja. Kiadja: ÁFORT. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21166.

2 400 HUF

Dr. Hamvas Ferenc Dr. Kalina Ernő: Vízépítés - tervezési segédlet Bp., 1992. Tankönyvkiadó, 172p. +4 kih tábla. Megjelent összesen 519 példányban. Kiadói papírkötésben
21167.

1 600 HUF

21168.

Geleji, Sándor: Walzwerks- und Schmiedemaschinen. Kohógéptan. Berlin, 1954, VEB Verlag Technik, 718 p. Német nyelven.
Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban.

3 200 HUF
8,67
10,00

Stephen Newbury: Automobil Design 2. Die schönsten Autos des Jahres 2003. München, 2003, Copress Verlag. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
21169.

2 400 HUF

2013-2014 BMW V8-Journal 2013/3-4, 2014/1-2. Gazdag képanyaggal. Német nyelven.
21170.

2 400 HUF

Szászvári József: Rallye autózás. Bp., 1980, Műszaki. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
21171.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF