21138.
Books: Technics
2 400 HUF
Blázy János: Autóvezetők, motorosok kézikönyve. Összeáll.: - - . Bp., 1940, Viktória Autószakiskola, 428 p.+ 2 t. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.