Maps

Number of items: 135

cca 1910 2 db katonai térkép: Atya (Šarengrad) és Batrovci, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé foltos, 39x55 cm + Eszék, Dárda és Valpó, 1 : 75.000, K. u. k. militär-geographisches Institut, kisebb sérülésekkel, 47x60 cm
18049.

1 000 HUF

cca 1913 Nyugat- és észak-európai országok térképei, 3 db, Kogutowicz Manó: Földrajzi iskolai atlasz, Bp., Magyar Földrajzi Intézet R.T., 34x25 cm
18050.

900 HUF
2,44
2,81

18051.

4 000 HUF

7 db vegyes kerékpáros és camping térkép, többségében magyar
18052.

900 HUF
2,44
2,81

6 db turista- és vízisport-térkép: Hortobágy Nemzeti Park, Dunakanyar, Balaton, Velencei-tó, stb.
18053.

1 000 HUF

cca 1910 Belényes és Sulest katonai térkép, 1 : 75.000, vászonra kasírozva, körbevágva, kissé viseltes, foltos, 39x52 cm
18054.

1 000 HUF

3 darab klf kanadai térkép, cca 1990
18055.

1 200 HUF

MALÉV Pocket-Atlas, Bp., Cartographia, ceruzás megjegyzésekkel, gerinc sérült, 40p
18056.

2 000 HUF

1970 Jepco Avigation légiforgalmi / légifolyosó térképek, 2 db (Európa / Észak-Afrika), 43x114 cm
18057.

2 400 HUF

1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), 40,5×44 cm
18058.

6 000 HUF

1938 Magyarország új északi határvidéke I. Nyugati és II. keleti rész, kétoldalas, Pesti Hírlap, hajtott, szakadt, 41x57 cm
18059.

2 800 HUF

Budapest térképe, 1:25 000, kiadja: M. Kir. Térképészeti Intézet, szakadt, sérült, 74×90 cm
18060.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF