https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 135

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1888 Georg Mayr's specielle Reise- und Gerbirgs-Karte vom Lande Tyrol [...], München, vászontérkép, 72×72 cm
1
18036.

1888 Georg Mayr's specielle Reise- und Gerbirgs-Karte vom Lande Tyrol [...], München, vászontérkép, 72×72 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Az országos főméltóságok területi hatásköre 1366-ban, Nagy-Magyarország térkép, kézi jelölésekkel kiegészítve, lapszéli sérülésekkel, 29x43,5 cm
1
18037.

Az országos főméltóságok területi hatásköre 1366-ban, Nagy-Magyarország térkép, kézi jelölésekkel kiegészítve, lapszéli sérülésekkel, 29x43,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1800 Zemplén vármegye térkép, Comitatus Zempléniensis). Magyarország vármegyéinek színezett, rézmetszetű, közigazgatási térképei, külön lapokon a Görög-féle atlaszból. Pest, Hartleben.Szép, tiszta, éles levonatú lapok, a járások feltüntetésével, korabeli színezéssel.Egyes helynevek, illetve járási székhelyek kézzel aláhúzva, illetve egyes területek római, illetve arab számokkal számozva. , paszpartuval. 29x22cm
1
18039.

cca 1800 Zemplén vármegye térkép, Comitatus Zempléniensis). Magyarország vármegyéinek színezett, rézmetszetű, közigazgatási térképei, külön lapokon a Görög-féle atlaszból. Pest, Hartleben.Szép, tiszta, éles levonatú lapok, a járások feltüntetésével, korabeli színezéssel.Egyes helynevek, illetve járási székhelyek kézzel aláhúzva, illetve egyes területek római, illetve arab számokkal számozva. , paszpartuval. 29x22cm

 
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Number of bids:
0
 
1897 Magyarország és Horvát-Szlavónország térképe, rajzolta: Homolka József m.k. térképész, 1:900.000.,Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), vászonra kasírozva, a térképben beleszínezésekkel, bejelölésekkel, a vászon hátoldala foltos, 79x119 cm
1
18040.

1897 Magyarország és Horvát-Szlavónország térképe, rajzolta: Homolka József m.k. térképész, 1:900.000.,Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés (Hoffmann és Molnár), vászonra kasírozva, a térképben beleszínezésekkel, bejelölésekkel, a vászon hátoldala foltos, 79x119 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
0
 
4 db külföldi várostérkép: London, Bécs (x2), Frankfurt, változó méretben és állapotban
1
18041.

4 db külföldi várostérkép: London, Bécs (x2), Frankfurt, változó méretben és állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 1930-1940 Németh József - Koch István: Történelmi atlasz a magyar történelem tanításához. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., II+32 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, a füzet elvált a borítótól, a könyvtest javított, kijáró lapokkal.
1
18042.

cca 1930-1940 Németh József - Koch István: Történelmi atlasz a magyar történelem tanításához. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., II+32 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, a füzet elvált a borítótól, a könyvtest javított, kijáró lapokkal.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
Magyarország politikai térképe, 1 : 2.500.000, rajta az 1848/49-es forradalomra vonatkozó (későbbi) kézi jelölésekkel, kisebb lapszéli sérülésekkel, vágott, 29x38 cm
1
18043.

Magyarország politikai térképe, 1 : 2.500.000, rajta az 1848/49-es forradalomra vonatkozó (későbbi) kézi jelölésekkel, kisebb lapszéli sérülésekkel, vágott, 29x38 cm

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
1922 A 895. évi besenyő támadás, kézzel rajzolt térkép, kissé viseltes állapotban, lapszéli sérülésekkel, 26,5x32,5 cm
1
18044.

1922 A 895. évi besenyő támadás, kézzel rajzolt térkép, kissé viseltes állapotban, lapszéli sérülésekkel, 26,5x32,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), a szélén a térképet nem érintő kis szakadással, 43x47 cm + 1942 Nagyvárad és Kolozsvár térképe, 14x17 cm és 14x16 cm
1
18045.

1942 Erdély térképe, Bp., Eggenberger-féle könyvkereskedés, Rényi Károly kiadása (M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet), a szélén a térképet nem érintő kis szakadással, 43x47 cm + 1942 Nagyvárad és Kolozsvár térképe, 14x17 cm és 14x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
1986 A KÖTIVIZIG vízminőségi atlasza, 42 térképpel
1
18046.

1986 A KÖTIVIZIG vízminőségi atlasza, 42 térképpel

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
1936 Magyarország vasúti térképe. Laykauf Aladár, Róna Ernő. 92x63 cm Vászonra kasírozva. Városok vasúti térképével a széleken. Jelzésekkel.
1
18047.

1936 Magyarország vasúti térképe. Laykauf Aladár, Róna Ernő. 92x63 cm Vászonra kasírozva. Városok vasúti térképével a széleken. Jelzésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Ministere des Travaux Publics. Album de Statistique Graphique de 1892. Paris. Imprimerie Nationale. M DCCC XCII. XV. 24t kihajtható térképek Franciaország gazdasági adataival. Félvászon kötésben
1
18048.

Ministere des Travaux Publics. Album de Statistique Graphique de 1892. Paris. Imprimerie Nationale. M DCCC XCII. XV. 24t kihajtható térképek Franciaország gazdasági adataival. Félvászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment